Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokane
Hehe nawet Kokane'a wkręcili w ten ruch We Da West. Bardzo dobrze, niech prawdziwy West się jednoczy!

A Kokane mnie zdziwił, bo rapuje tak normalnie zwykłym głosem, a nie tak jak w refrenie tego i wielu innych tracków. Aż się w ogóle zdziwiłem, że on ma normalnie taki inny głos niż ten znany chociażby z featów u Snoopa.
Odpowiedz
Cover i Tracklista do nowej płytki

[Obrazek: m_8cc27c2872d84cdeb16f73ea2f02290e.jpg]

1. Twilight Zone (produced by Tha Chill of Compton’s Most Wanted)
2. Killin Fields
3. Baptized in tha Funk
4. Gimmie All Mine
5. Made a Difference
6. Lay You Down ft Above the Law
7. Can a Thug get to Heaven
8. Rollin’ Up on Hoez
9. Getting’ Ova ft Eternal
10. Jelly Jar ft West Coast Stone
11. Travel the World
12. Sleepin in my Bed
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz

czekam na plyte
Odpowiedz
To się właśnie nazywa poziom który w dzisiejszych czasach jest niestety tak rzadko spotykany.
Odpowiedz
Hehe wg mnie cienki i wyłączyłem szybko. Kokane rapuje jakby dopiero co dostał mikrofon.
Odpowiedz
A mi się podoba dobry bit nawijka może i nie jest perfekcyjna ale główną rzeczą która do mnie przemówiła jest przesłanie, wiem że lepiej znasz angielski więc rozumiesz z tego kawałka jeszcze więcej ode mnie i sam możesz stwierdzić że nie jest to kawałek o zaliczaniu kolejnej dziwki z rzędu i właśnie dlatego podoba mi się ten kawałek ma to czego brakuje 70% dzisiejszego rapu.
Odpowiedz
No to racja, kawałek jest o czymś innym, co już można łatwo zauważyć z opisu filmu na YT, ale Kokane jest offbeat. Nie mogę tego słuchać przez to.
Odpowiedz
Mi się podobają jego zwrotki w DJ Yella - 4 Tha E
Odpowiedz
Nawet spoko ten track no i klipy Dah Dah tez coraz lepsze Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(30-03-2010, 22:57:45)Marcin napisał(a):  No to racja, kawałek jest o czymś innym, co już można łatwo zauważyć z opisu filmu na YT, ale Kokane jest offbeat. Nie mogę tego słuchać przez to.

rozwaliles mnie tym tekstem ze mozna zauwazyc o czym jest kawalek po opisach ahhahahah prosze cie .......... faktycznie jest offbeat - ale jak narazie pierwszy jak i drugi kawalek konkretny pod wzgledem tresci - za to wielkii plus i czekam na wiecej - Twilight Zone o wiele lepszy ale ten tez dobry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości