Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokane
[Obrazek: kokane.jpg]
Jerry Long, Jr urodzony w 1969 w poludniowym Bronxie zamieszkały w Pomonie w Kalifornii. Znany z współpracy z Above the law członek Ruthless Records. Razem z Cold 187um konkretnie zdissowal całe death row w kawałku Don't Bite The Phunk. Charakterystyczny głos, dobry wokal ogólnie dobry zawodnik moim zdaniem. Niestety nie mialem okazji przesluchac wszystkich jego płyt ale Funk Upon a Rhyme i They Call Me Mr. Kane mi podeszły. Szczególnie podoba mi sie kawalek ze Spice 1 Section 11350.

Addictive Hip Hop Muzick - 1991
Funk Upon a Rhyme - 1994
They Call Me Mr. Kane - 1998
Don't Bite The Funk Vol. 1 - 2003
Mr. Kane, Pt. 2 - 2004
The Hood Mob - 2006
Back 2 tha Clap - 2006
Pain Killer'z - 2006
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
Znakomity artysta, pierwsze 3 albumy wyśmienite z czego Funk Upon a Rhyme wymiata takimi kawałkami jak Slo' Burnin 22.0 czy Dont Bite The Phunk, zjechali Dr. Dre jak psa Big Grin Polecam wszystkim
Odpowiedz
Znakomity raper "Funk Upon A Rhytme" to jednak z najlepszych płyt z West Coast , strasznie się nim jaram .Dodatkowo znakomicie zarapował/zaśpiewał w kawałku dedykowanym Eazy'emu - "4 Tha E".Pozdro
Odpowiedz
Nie słuchałem nic z jego albumów poza paroma numerami, m. in. "No Pain No Gain". Blush On na swoich albumach rapuje i śpiewa, czy tylko śpiewa?
Odpowiedz
Mnie dziwi u niego to że najpierw jechał Dre'a i Death Row,potem nagrywał na jego bitach na "Tha Last Meal" i był wielkim ziomem Snoopa=No Comment
Odpowiedz
Ludzie się zmieniają i zmieniają się ich emocje. Tha Dogg Pound jechało Bone Thugs-n-Harmony, a potem nagrali razem z różnymi członkami grupy kilka kawałków. Podobnie było z Tha Dogg Pound i B.G. Knocc Outem i Drestą - też nagrali później wspólny kawałek, choć jechali się naprawdę ostro.
Odpowiedz
(28-02-2010, 18:15:24)Marcin napisał(a):  Ludzie się zmieniają i zmieniają się ich emocje. Tha Dogg Pound jechało Bone Thugs-n-Harmony, a potem nagrali razem z różnymi członkami grupy kilka kawałków. Podobnie było z Tha Dogg Pound i B.G. Knocc Outem i Drestą - też nagrali później wspólny kawałek, choć jechali się naprawdę ostro.

B.G Knocc Out i Dresta nagrywali z Dogg Poundami?!!! nawet o tym nie wiedziałem

Co do Kokane'a może i masz rację.Ale przecież oni uważali że Dre kradnie bity a potem nagle zmienili front??Coś mi to nie pasuje
Odpowiedz
(28-02-2010, 18:24:54)Mista G napisał(a):  B.G Knocc Out i Dresta nagrywali z Dogg Poundami?!!! nawet o tym nie wiedziałem

Dokładnie mowa o bonusowym tracku Blaze It Up z albumu Dogg Chit z 2007 roku.
Odpowiedz
(28-02-2010, 18:37:19)Marcin napisał(a):  
(28-02-2010, 18:24:54)Mista G napisał(a):  B.G Knocc Out i Dresta nagrywali z Dogg Poundami?!!! nawet o tym nie wiedziałem

Dokładnie mowa o bonusowym tracku Blaze It Up z albumu Dogg Chit z 2007 roku.

Sprawdzałem już.Nawet nie wiedziałem że oni się pogodzili
Odpowiedz

kawalek z nadchodzacej plyty - Gimmie All Mine. mi kawalek sie podoba - fajna nuta i tez dobrze prawi Kokane
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości