Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinfolk
[Obrazek: 2d82vid.jpg]
Jedni mówią że są z Long Beach drudzy ze z Carson ale tak naprawde to nie ważne skad pochodzą, ale liczy się to co reprezentują. Kolektyw Kinfolk czyli dwóch MC's wydał tylko jeden album w swojej dyskografii " Each & Every Day" wydany w labelu Wild West Records w 96 roku. Na liscie producentów albumu Kinfolk,pojawia się jedne rzeźbiarz bitów "Dawe Swang" który też jest wspołproducentem kawałka Tha Dogg Pound " Ridin’, Slippin, & Slidin " który pochodzi z pierwszego krążka Daz'a i Kurupt'a " Dogg Food. Dawe Swang na album " Kinfolk " wyprodukował dwie bomby G-funkowe " Gotta Make Those Endz" i " Players " dla mnie smooth G sound...numery które zawsze mi towarzyszą na grill'u,plaży,czy chill'u w domu pijąc zimne piwo, myśle ze też się z nimi zaprzyjaźnicie.LP " Each & Every Day " też jest wyposażony w ostrzejsze dźwieki takie jak " Deal Wit The Real czy " Trapped Up In The Ghetto " polecam tez bardzo przyjemny dla ucha " Summer Again " i spokojny ale wajbujący " If I Could ". Warto sprawdzić album tych panów np: w taki dzień jak mamy dziś, żeby waszych domach pojawiła się plusowa temperatura.
West Up.
Bracia i Siostry.

Kinfolk - Gotta Make Those Endz ( szkoda ze jest na YT taka słaba wersja )

http://www.youtube.com/watch?v=9BRYRTDehK4

Kinfolk - Players ( słaba wersja )

http://www.youtube.com/watch?v=lUigRX0fkrU&feature=related

plus numer produkcji Dawe Swang - Tray Deee & So Sentrelle - Droppin Bombz który się znajduje na scieżce dźwiekowej do filmu dokumentalnego " The Show "

http://www.youtube.com/watch?v=8GiPre3Vk5w
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Są z Long Beach na 100%. Bardzo spoko album.
Odpowiedz
na 95% byłem pewny ze są z Long Beach ale jak są na 100% nie mam pytań.
Odpowiedz
Hehe skoro nawijają w trackach o Long Beach to chyba oczywiste, że są z LB.
Odpowiedz
Gdzieś widziałem promo tego albumu w niecie róźniło się troche tracklista.
Odpowiedz
Spoko album wydali Smile,dawno go słuchałem i pamiętam 3 albo 4 kawałki często przesłuchiwałem.
Odpowiedz
Dave Swang wyprodukowal tez pare kawalkow na niewydany album Low Life Gangstaz z tego co pamietam - zajebisty producent!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
A no racja , Tha Low-Lifes to warto też przypomnieć że dograli się do numeru KeitaRoc'a " Can't Fuck Wit Us" który pochodzi z Solo Crip Debiut Albumu " Let's Get'it Crack'n " Big KeitaRoc'a generała z NH RSC. Lil ,J Shorty K , Coco Loc i Tip Toe każdy z nich tu pieknie się wyspowiadał do mikrofonu. Numer to produkcja nastepnego wielkiego producenta Kenny McCloud który maczał palce przy pierwszym solo Bad Azz'a " Word On Tha Streets " czy tez krążku G Flexx'a - When Reality Strikes.
19th Ulica rządzi!

Temat wciąż KINFOLK!
Odpowiedz
Jakiś clip mieli?
Odpowiedz
Klip do kawałka Players. W temacie nie było, a na YT raczej też w ostatnim czasie nie było.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości