Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
(29-11-2009, 18:14:56)TenTyp napisał(a):  Siema, jestem z Poznania i nazywam się Piotrek i mam 21 lat. W temat g-funku dopiero się "wtajemniczam". Mega podobały mi się płyty 2cztery7 i postanowięem wgłebic się, więc jeżeli moglibyście mi powiedziec od jakiego wykonawcy powinienem zaczac to byłbym wdzięczny Smile (moze byc na PM by nie spamowac)

Siemano poznaniakuTongue
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Siema !

Mam na imię Piotrek.
Cieszę się że takie forum istnieje, przyjemnością dla mnie jest tu się zalogować !
Gfunk 4life......
[Obrazek: westcoast.jpg]
Odpowiedz
Witam, witam..

Jestem Grzesiek, westcoastowego rapu słucham około 10 lat.
One love.
[Obrazek: snoopdoggwallpaperspimp.jpg]
Odpowiedz
Siemanko Dr. Funk i Gfunkowy Grzegorzu :p.
Odpowiedz
Siema Piotrek.

Siema Grzesiek.
Odpowiedz
Witam mam na imię Marcin 28 lat Smile G-Funku słucham od około 5, rapem zainteresowalem się dużo wcześniej... mniej więcej pod koniec lat 90'.

Jakich artystów lubisz?
K-Dee - Ass, Gas, or Cash (No One Rides for Free)
Vontel - Vision Of A Dream
C-Funk - Three Dimensional Ear Pleasure
Capital B - Time To Do Ya
Big U & Tha Madhouse Crew - Raw Deal

Jak tutaj trafiłeś?
Google

Na dzień dzisiejszy forum przeglądam, czytam i na pewno będe tu zagladał. Pozdrawawiam.
[Obrazek: 3cttpzks4k2wod5g0skr.jpg]
Odpowiedz
Witamy na forum !,odwiedzaj forum jak najczęściej :p.
Odpowiedz
Siema imienniku, podałeś dobre albumy hehe.
Odpowiedz
Siemanko ;] Jestem Nicolas ksywka Nikit ;] mieszkam w Lublinie, jestem zajarany tancem cos kolo roku, ostatnio zainteresowalem sie popping'iem, dla tego tez powodu zarejestrowalem sie na Waszym forum Wink slucham G-Funk, Funk, Rap, and... Have Fun. Bless ya Wink
Odpowiedz
Siema Nicolas. Miłego uczestnictwa w forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości