Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Brzydko powiem: "Siema Heniu, dobry mudżyn z afryka..."
[Obrazek: pink_floyd.jpg]

Odpowiedz
Siema! Zajawkowicz z 92 -> bez urazy, ale to mi podchodzi pod rasizm :]
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Siemanko Zajawkowicz Wink Karmel to nie podchodzi pod rasizm po prostu bez urazy ale Zajawkowicz jeszcze nie wie tego ze nawet takie żarty nie są na miejscu Wink <blunt>
Odpowiedz
dlatego nie napisałem że to rasizm, tylko że to (jak dla mnie) pod to podchodzi. Widziałem ten głupie filmiki na YT Smile wydaje mi się że zajawkowicz nie ma nic do czarnych ale tu chodzi o ten "żart" Smile
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Witam wszystkich. Mam na imie Bartek, lat 18, jestem z Łodzi. G Funku słucham od ok. 3 lat, tak jak G Rapu. Moi ulubieni wykonawcy: Foesum, 3X Krazy, Above The Law, J-Bone, Warren G, Trinity Garden Cartel, Madd 'Hatta i WC. O forum dowiedziałem się podczas szukania nowych kawałków, no i może troche dzięki kanałowi Budryczka na yt Tongue Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Siema Bartek.
Odpowiedz
Siemanko,myślę że po przez forum zdobędziesz jeszcze większą wiedzę,piona !.
Odpowiedz
Witamy witamy Wink <blunt>
Odpowiedz
witam,

Jestem born2wice, trafiłem tutaj przez przypadek. Miło widzieć Polaków, którzy ogarniają temat rapu na wysokim poziomie merytorycznym. Mam 27 lat. Słucham rapu od 13 roku życia, kiedy dostałem pierwszą płytę cd Fat Boysów i walkman'a. Od tamtej pory kupuje sporo płyt. Głównie cd, choć nie gardzę winylami. Mój ulubiony okres to 1991-1994. Lubię szybki rap, nienawidzę RNB.Word!
Odpowiedz
Siemka! Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości