Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
"Pozatym nie nawidze naszego graju ktory jest przepelniony prostactwem , cwaniactwem , ludzie nie znaja tutaj pokory , sa zacofani , panuje tu bezprawie i zero sprawiedliwosci !"w koncu ktos dobrze napisal Big Grin
Tez cie witam! Smile
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
witam, siemka Big Grin do wyżej wymienionego cytatu się nie zgodzę Tongue
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
Niezły patriota, witaj Big Grin
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Witam Wink jestem nowy, rapu słucham od dosyć dawna, niedawno przeżyłem fascynację West Side, więc zahaczyłem też oczywiście o g-funk, którym zainteresowalem się około rok temu, i tak zostało Wink Oczywiście, lubię także posłuchać dobrego rapu z NY, ale jednak G-Funk fo' life Smile) Zapraszam na mój profil last.fm http://www.lastfm.pl/user/psajdi1
Odpowiedz
Siema i poszerzaj wiedzę!
Odpowiedz
Yo! G-Funk fo life Big Grin
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Siemka! Witamy na forum Smile
Odpowiedz
Strzałeczka Wink
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Witam wszystkich

wpadłem na to forum dużo wcześniej ale dopiero od dziś mam zamiar korzystać aktywnie z jego zasobów.Rapem interesuje się już od czasów prehistorycznych
choć nie mam wybitnej pamięci do nazw kawałków i ich wykonawców , uważam że dobra muzyka broni się sama.
Moim marzeniem jest nagrać płytę w konwencji G poza tym pije pale i kocham moja kobietę.
Nie ukrywam, chciałbym skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych użytkowników i
poznać ludzi dzięki którym moje zamierzenia staną się bardziej realne.

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Odpowiedz
Yo, witaj.
Czasów prehistorycznych? Nie przesadzaj - bracie! Jeszcze w kwiecie wieku jesteś Smile
Pozdrawiam
Suzi Wink
Wszyscy umrą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości