Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
No chyba znam tego forumowicza Tongue zmień sygnaturę bo jest za wielka Big Grin
No, spoko ziomek, na whc mieszka ;D
Ma squad MwS Wink To taki Karmel, znasz może? Ha ha ha Big Grin
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Siema Mateusz. Im wcześniej, tym lepiej hehe.
Odpowiedz
@Marcin

Racja, więcej się dowiem i ''poznam g-funk'' Wink
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Siema jestem Justin (lol nie śmiać się!) w lipcu kończę 15 lat rapu słucham od 2 lat ,a tak bardziej zacząłem się wtajemniczać w inne brzmienia g-funk itd. i bardziej się tym interesować od pół roku Big Grin. Kocham słuchać Eazy'ego-E, Big L'a,N.W.A,Dub-C,Wu-Tang (głównie O.D.B'ego ) Outlawz,Bone Thugs,2Pac,Outkast,DJ Quik,Snoop Dogg,MC Eiht, itd. Pozdrawiam Wink
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Cześć i czołem Justyn. Jesteś z polski czy jakieś zagraniczne korzenie? Big Grin
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Witaj Justin! Smile
Odpowiedz
Urodziłem się w Niemczech i tam mieszkałem do 4 roku życia :D wyjechałem i do teraz w Polsce :)
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Siema Justin i poszerzaj wiedzę!
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem nowy wiec chcialbym wam cos o sobie napisac . Nazywam sie artur mam za 13 dni 16 lat ;P , jak zanalazlem sie na tej stronie to niestety nie wiem , nie pamietam , a bylo to wczoraj 0o , hmmm g funk ... nie slucham tego zbyt wiele raczej wole R&B , g-rap , hiphop , jak ktos bedzie chetny to niech napisze do mnie na pw moge pokazac ciekawe piosenki RnB , muzyka zagraniczna zaczela sie u mnie gdy mialem okolo 8 lat mam duzo rodziny z niemiec ktora mnie odwiedzala ( wiadomo do niemczech lepsze rzeczy trafialy szybciej niz do nas ) moi kuzyni dawali jakies kasety z bitami mojemu starszemu bratu i tak sie zaczelo . Interesuje sie sportami walki , trenowalem judo , taekwondo ITF ( odmiana w ktorej mozna uderzac rekoma ) , aktualnie wzialem sie za boks tajski i uwazam ze to jest najlepsze sport walki jaki moze byc . Pozatym nie nawidze naszego graju ktory jest przepelniony prostactwem , cwaniactwem , ludzie nie znaja tutaj pokory , sa zacofani , panuje tu bezprawie i zero sprawiedliwosci !! jak mialem 13 lat moja matka wyjechala do usa za chlebem potem moj braty dolaczyl do niej i wiem mniej wiecej jak sie tam zyje jacy tam sa ludzie , moim marzeniem jest wyjechac do stanow dostac zielona karte i cieszyc sie zyciem . ( nie widze mojej przyszlosci w polsce ) . Sory ze sie tak rozpisalem ale jakos mialem wene, przepraszam za ort jak cos .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości