Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Siema Stachu i poznawaj nowych artystów hehe.
Odpowiedz
Siemka Stachu! Big Grin
Odpowiedz
Witam i siemka Stachu !

Nazywam się Paweł w realu. Mam 15 lat i mieszkam w Gdyni. Normalnie mówią na mnie Machu, ale wolę mowić na mnie BD (Black Dab).

G-funk'u poznałem, hmmm.... ok. 2 lat temu. Moja przygoda zaczęła się od Xzibita, nie od razu poznałem G-funk. Jak już mówię o początkach to powiem że pierwszą kawałkiem Hip-Hop'owym (Raperskim) był "Say it to my face", Xzibita oczywiście.

Do G-funk'u wprowadzili mnie kumple - Bartley i Stachu (Stormrix). A pierwszym moim albumem był Regulate...G-funk Era, który stał się moim pierwszym albumem w rytmach Rapu.
Odpowiedz
Hehe widzę, że cała ekipa się zbiera. Cześć Black Dab.
Odpowiedz
Siemanko wam.
Odpowiedz
No jeszcze Nekto'a można do ekipy zaliczyć. Siemka jeszcze raz...
Odpowiedz
Siemka! he,he Wink
Odpowiedz
Siemka, Siemka. Witamy na forum Big Grin
Odpowiedz
Cześć i czołem Smile
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Witam. Mam na imię Włodek mam 30 lat i jestem z Olsztyna. G-funk'u słucham od 1995 roku - wtedy miałem 15 lat i koleś z Austrii przywiózł na moją dzielnicę kasetę z G-funk'iem były na niej między innymi utwory "Ghetto Bird" Cube'a i cała EP-ka Eazy'ego "It's on Dr Dre 187um Killa". To była miłość tak zwana od pierwszego odsłuchania! Ksywkę Zlew dostałem jak miałem 18 czy 19 lat za picie browara szybciej niż inni i ktoś walnął, że wlewam jak do zlewu, a po jakimś czasie zaczęli zdrabniać i nazywać mnie Zlewikiem, a że moim ulubionym MC jest Havikk z South Central Cartel to ksywkę swoją piszę Zlevikk.
Czego słucham? Słucham głównie muzy z lat 90 - lata 88-95 to mój ulubiony okres chociaż mój ulubiony album powstał w 1997 roku i jest to "All Day Everyday" South Central Cartel. W latach 95-97 w moje ręce wpadały takie perełki jak "Doggystyle" Snoop'a (udało mi się dostać pierwsze wydanie z reklamą płyty Helter Skelter na okładce, a warto też dodać że była to moja pierwsza płyta CD i mam ją do dzisiaj niestety bez okładki, która przepadła na jednej z imprez), "The Chronic" Dre'a (specjalnie zamówiłem bo w sklepach tego nie było i zapłaciłem ok 100 zł co na tamte czasy było ceną niebanalną, a jeszcze warto zaznaczyć że płyta szła do mnie prawie rok czasu), South Central Cartel "South Central Madness" (był kiedyś w Olsztynie taki sklep z płytami w którym było dużo "rzeczy" niedostępnych w innych punktach i tam między innymi udało mi się dostać pierwsze wydanie tej płyty z 1991 roku jeszcze dla Pump Records) dziwna sprawa, że w necie data wydania tej płyty to 1992 rok, a na moim wydaniu jest wyraźnie napisane 1991! W tym samym sklepie zamówiłem Naughty By Nature "19 Naughty III" - Naughty By Nature to jedna z niewielu ekip ze wschodniego wybrzeża którą uwielbiam ale ci co kumają klimat wiedzą jak blisko Treach, Vinnie i Kay-Gee byli z wykonawcami z West! Warto jeszcze dodać, że tą płytę chciałem mieć ze względu na jeden utwór - "Take It To Your Face", który usłyszałem w filmie Above The Rim! Apropos soundtrack z Above The Rim też wtedy zakupiłem bo w tym filmie słychać tyle klasyków, że ta płyta wydawała mi się pozycją obowiązkową. Niestety po przesłuchaniu stwierdziłem, że zostałem oszukany bo na soundtracku brakuje takich utworów jak: "Pump Pump" Snoop'a, "Pain" 2pac'a, wspomniany wcześniej "Take It To Your Face" Naughty, "The Ghetto's Been Good To Me" YZ, "Just Doggin'" Tha Dogg Pound, "Holler If Ya Hear Me" 2paca! Płyty z tamtego okresu słucham zawsze z ogromnym sentymentem bo wtedy nie było ściągania muzy z internetu (przynajmniej u mnie na dzielnicy internetu w domu nikt nie miał) i każdą pozycję traktowało się jak perełkę. Teraz można mieć wszystko na wyciągnięcie ręki! No ale prawda jest taka, że gdyby nie internet pewnie nigdy bym nie posłuchał Foesum, KAM'a, Compton's Most Wanted, Mel-Low, Spice 1, Dove Shack, Da Lench Mob, Above The Law, Vontel'a, 11/5, Young Murder Squad, ekip z Rap-A-Lot, Twinz, Souls Of Mischief i całego Hieroglyphics, Mausberg'a, Lil Half Dead i innych... To tyle na dzisiaj o mnie jak będę miał chwilę to jeszcze coś napiszę. Pozdrawiam.
[Obrazek: l_483d30499db74b319f5543891fb7ad67.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości