Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Yagga Yagga Yo Wink
Odpowiedz
siema, siema Big Grin Dowiesz się, pomożemy Smile
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
dobrze ze cieplo przyjmujecie tutaj świeżaków takich jak ja Big Grin
Odpowiedz
Howgh!
[Obrazek: cooltext462677136.jpg]
Odpowiedz
Yoł siemano, W realu Tongue nazywam się szymon mam 15 lat g-funkiem interesuje się od roku. Z albumów które posiadam można wymienić:
- Tha blue carpet treatment snoop'a
- 2001 dre'ya
i Still J rise - 2pac'a and Outwalz
Z wykonawców ostatnio słucham Nate dog'a i KRS-one. Na forum trafiłem przypadkowo niedawno przeglądałem http://www.g-funk.eu/ i trafiłem na tego newsa że już nie będzie newsów na stronce.
Odpowiedz
Siema Szymon.
Odpowiedz
Ooo siemka Nekto! Big Grin he,he
Odpowiedz
Siemano Wink
Nie jesteś jedynym 15-sto latkiem na forum Tongue (jeśli można w ogóle sie tym pochwalić Big Grin)
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Yo Man!!! Propsy za KRS-ONE
Odpowiedz
Czołem, ludzie. W realu wołają na mnie Stachu Wink, mam (a jakże) 15 lat. Mieszkam w miejscowości Bojano (to koło Gdyni). Rap wciągnął mnie przeszło 2 lata temu, chyba dzięki Ice Cube'owi i jego "Laugh now, cry later". Od razu zaznaczę, że nie jestem jakimś g-funkowym znawcą, nie wiem, co uchodzi za klasykę, a co za śmieć. Ja po prostu słucham tej muzyki, bo mi się podoba, kropka Wink

Ulubieni wykonawcy, tak mniej więcej:
-WSC, 213, 2Pac, Dr. Dre, KRS-One, a ostatnio Cypress Hill i MC Eiht

Poza rapem, zajmuję się grafiką, a stronkę G-Funk.eu polecili mi kumple z miasta Big Grin (Bartłej, nekto, That Rap). Uff, to chyba wszystko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości