Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Witamy na pokładzie xD
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Witam!

Fajne długie powitanie. Brać z niego przykład nowi użytkownicy!

Widzę jesteś ostro zajarany Mesem, hehe.
Odpowiedz
Piona ,witam i widzę mam alkopoligamistę na forum więc sam nie będę czekał tu na płytę Mesa.
Odpowiedz
Yo witamy Big Grin
Odpowiedz
Jestem tu już od pewnego czasu ale nie zaszkodzi się przedstawić. Jestem Marcin, lat 16 (rocznikowo), mieszkam w Przemyślu w województwie podkarpackim. W internecie można spotkać mnie pod nickami MaccaveliMacc oraz MaakveliTheDon. Jestem administratorem serwisu o rapie z East Coast. Rapu zacząłem słuchać przed wakacjami 2006. Do dziś przesłuchałem wiele albumów a moimi ulubionymi artystami są: Spice 1, Kool G Rap, Big L, MC Eiht, Mac Dre oraz Notorious B.I.G. Jestem impulsywny i czasem niepotrzebnie wybucham ale, już taki jestem. Umiem posłuchać innych ale umiem też dosadnie wyrazić swoje zdanie. Interesuję się koszykówką (NBA) którą sam amatorsko uprawiam oraz grami komputerowymi.
Odpowiedz
Ja również jaram się koszykówką i na podwórku i NBA mój ulubiony team to LA Lakers
Odpowiedz
(13-04-2009, 22:42:22)biggie napisał(a):  Z pantałyków nie wybiłem także życia osobiste które jest najważniejsze głównym celem jest ONA :* nie stornie także od alko i poli .

Big Grin
Odpowiedz
(14-04-2009, 14:52:26)Compton15 napisał(a):  Ja również jaram się koszykówką i na podwórku i NBA mój ulubiony team to LA Lakers

Moja ulubiona drużyna to Denver Nuggets.
Odpowiedz
Melo, Jr , Billups, wole osobiście Phoenix Suns no ,ale w tym roku PO bay bay. Piona Big Grin
Odpowiedz
Ja Los Angeles Lakers i Clevlend i Boston
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości