Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Nie róbmy z tego drugiego forum o cripach, proszę was Big Grin
Odpowiedz
Przepraszam, że kontynuuje offtop, wiem, że nie przystoi modowi, ale muszę o to spytać.

Maccaveli masz na myśli to forum co ja? http://thecrips.pun.pl/forums.php . Hahaha niezła polewka z tego jest.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Sonda: Kto Jest Najmondrzejszy Na Tym Forum ?!

hahaha Big Grin
Odpowiedz
Witam wszystkich mam na imię Dawid, dziewiętnasta wiosna idzie, cóż więcej matura tuż tuż. Moja przygoda z rapem, a właściwie z jazzem bo tego słuchałem, a potem jakoś przerzuciłem się na rap oczywiście ten amerykański bo Polskim się jarać nie da chociaż Paktofonika to wyjątek . Ulubieni wykonawcy to Warren G , Snoop Dogg ,ale z lat 90 , Kurupt jak i całe Dogg Pound, Big L , Nas właściwie do Stillmatic , Eazy - E , NWA , Foesum , The Twinz i jeszcze paru by się znalazło. returN pisał ,że gra w csa to z miłą chęcią zagrał bym z Tobą jakiegoś mixa ,ale po maturze. To by było na tyle tak , że piona all ; d
Odpowiedz
Piona Najsu i witamy na forum.
Odpowiedz
Siemka i piona Big Grin
Odpowiedz
No witam ziomek
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Siemasz. A co do cs'a to ja też pykam. Jak coś to mogę zagrać z wami Smile.
Odpowiedz
Siema piona i wogóle
Odpowiedz
Witam kochani! Tym razem nie zaplatałem sie ani trochę w swetrze Tongue a wiec tak jestem po prostu bigi, pochodzę z south coastu Polski, życie prywatne to głownie sport i ta jedyna kobieta, para lat temu wpakowałem sie w LA, nie mylić z Los Angeles bo to nie ma nic wspólnego chodzi mi o lekkoatletykę oczywiście heh ale teraz już grubo od tego odbiegam bardziej wciągnął mnie american live style zaczęło sie od koszykówki ciągnie się nadal lecz do tego jeszcze doszedł g-funk i lo-lo heh (lowrider) lubię wgłębiać sie w historie wszystkich interesujących mnie rzeczy pochłaniając o nich podręcznikową oraz wikipediowa wiedzę, gdzieś tam w życiorysie można sie tez doszukać kariery wokalno muzycznej chodź wiekowo chyba jest na to jeszcze czas bo jestem świeżo co z plastikiem w ręku . Z pantałyków nie wybiłem także życia osobiste które jest najważniejsze głównym celem jest ONA :* nie stornie także od alko i poli .To tyle chyba o mnie, a i jeszcze takie jedno przesłanie "Cygara jak te piękne kobiety, szlugi jak te marne dupy" pamiętajcie. Chętnie pokonwersuje z każdym na wszelakie tematy proszę śmiało pisać sing is KINGGGGGG.
Nobody's gonna step to you, let them know I'm here
And if you have questions in the corner of your mind
Pull the trigger, and leave your questions behind
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości