Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Cześć!

Mam na imię Dawid i jestem studentem piątego roku filologii polskiej. Obecnie prowadzę badania na potrzeby pracy magisterskiej. Piszę o nazwach użytkowników na forach o tematyce muzycznej. Jeśli znajdziecie chwilę, proszę o wypełnienie krótkiej ankiety: https://www.survio.com/survey/d/V9B2Q5I5V9N2Q1X2N

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
Odpowiedz
Cześć. Nazywam się Michał, mam 24 lata i pochodze z Krakowa. Rapu słucham od 8 lat, zaczynałem od polskich produkcji, później zacząłem interesować się korzeniami. Trudno powiedzieć, kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z G-Funkiem, na pewno był to album "The Chronic" Dr. Dre. Parę lat temu przesłuchałem płytę "Real Brothas" duetu B.G. Knocc Out & Dresta i jest ona do dziś moim numerem jeden.
Żyjąc tyl­ko dla in­nych po drodze gu­bisz sa­mego siebie.  umowa kupna sprzedaży samochodu - zapraszam.
Odpowiedz
Siema Meteo.
Odpowiedz
Dobra, trochę mnie nie było więc czuję się zmuszony napisać coś od siebie po kilka kwestii zdecydowanie się zmieniło. Mimo, że nadal g-funk ma osobne/wyjątkowe miejsce w sercu trochę go zaniedbałem Sad ostatnio posłuchałem starych kawałków snoopa, dr. dre (klasyka kurde ajak), daz'a. Przyznam mało słuchałem tego nurtu ze stanów uwielbiam Love Story Yelawolfa, jak i pojedyncze kawałki mgk. Jest tego jeszcze trochę ale ciężko to wszystko zapamiętać xD. "Polacy nie gęsi..." zdecydowanie częściej słucham muzyki z rodzimego kraju almoust famous, bonson, laik oraz nieprzerwanie od mojej przygody z polskim rapem ten typ mes. Sporo słucham też innych gatunków muzyki poczynając od rocka, punku na ska czy metalu (ghost forever, ghost is live) kończąc (liczę, że są tu głowy otwarte na inne gatunki Big Grin). Także no bez zbędnego biadolenia siema, postaram się jakoś tu udzielać bo znowu powróciła u mnie zajawka na g-funk, peace! ps. zajaweczka na pisanie tekstów także wróciła xD
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
Cześć ponownie nekto.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości