Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Witam wszystkich forumowiczów.

Dobry obyczaj nakazuje, aby się przywitać, co niniejszym czynię  Big Grin  Przeglądam to miejsce od dość dawna, no ale dopiero dzisiaj postanowiłem do was dołączyć ( Tak wiem wiem. Lepiej późno, niż wcale  Undecided ).

Jestem miłośnikiem rytmów z zachodniego wybrzeża, ale oczywiście wszystko co dobre trzeba odsłuchać. "Gangsterki" ( chyba forma poprawna  Blush ) słucham od dość dawna. Nie będę ukrywał, że moją ulubioną wytwórnią jest/było stare dobre Death Row Records ( Szkoda, że tak skończyło  Dodgy ). Większość swojego życia spędziłem na odsłuchu, oraz zdobywaniu wiedzy na ich temat, choć oczywiście znawcą tematu bym się nie nazywał.

Zarejestrowałem się głównie, aby powymieniać opinie z innymi użytkownikami i czegoś ciekawego się dowiedzieć/nauczyć. Jak wiadomo swą wiedzę nabywamy całe życie.  

Nie będę Was tutaj zanudzał, więc...

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów  Smile
Odpowiedz
Siemanko i pozdro Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Witaj! Big Grin
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Siema wszystkim Smile. Jestem Łukasz, mam 19 lat. Rapu slucham większą połowe życia, jezeli chodzi o usa to jakies 5 lat. Oprocz tego mam inne zainteresowania np gry,filmy czy chociazby jakas ksiazka. To narazie chyba na tyle nie mam weny jakos ;d

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Siemanko! Big Grin
Odpowiedz
NO WITAM WITAM.
Odpowiedz
Siema !
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Wielkie elo wszystkim, na imię mi Maciek, lat mam 21, co tu więcej napisać interesuję się rapem głównie amerykańskim bo jest o niebo lepszy od naszego niestety Big Grin East Coast Westcoast, obu lubię słuchać tak samo, a samego rapu słucham już prawie dekade. Forum obczajam od paru lat ale postanowilem dzisiaj z nudów założyć konto, podejrzewam że spędze tu miło czas gdyz widze ze są tu kumate ziomeczki, więc leci za Was buch Big Grin
Odpowiedz
Siemano.
[Obrazek: nas+and+big+l.jpeg]
Odpowiedz
Czesc! Miło widziec nowe twarze Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości