Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słow o sobie...
Siema!  Smile
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Siema.
Odpowiedz
Siemasz.
Odpowiedz
Siemano!
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Siemanko, miłego na forum Smile
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
lol @ "kosmiczny ziemniak" - to chyba najbardziej bekowy nick na tym forum Big Grin

Siema! Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
To był kolejny spamer, już zbanowany.
Odpowiedz
Siema!

Forum widzę nieaktywne, ale sporo informacji jest.
Zarejestrowałem się w nadziei że znajdzie się ktoś kto jeszcze ze mną pogada Big Grin
Odpowiedz
Siema Safon. Forum aktywne, ale nie tak bardzo jak kiedyś.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów.

Dobry obyczaj nakazuje, aby się przywitać, co niniejszym czynię  Big Grin  Przeglądam to miejsce od dość dawna, no ale dopiero dzisiaj postanowiłem do was dołączyć ( Tak wiem wiem. Lepiej późno, niż wcale  Undecided ).

Jestem miłośnikiem rytmów z zachodniego wybrzeża, ale oczywiście wszystko co dobre trzeba odsłuchać. "Gangsterki" ( chyba forma poprawna  Blush ) słucham od dość dawna. Nie będę ukrywał, że moją ulubioną wytwórnią jest/było stare dobre Death Row Records ( Szkoda, że tak skończyło  Dodgy ). Większość swojego życia spędziłem na odsłuchu, oraz zdobywaniu wiedzy na ich temat, choć oczywiście znawcą tematu bym się nie nazywał.

Zarejestrowałem się głównie, aby powymieniać opinie z innymi użytkownikami i czegoś ciekawego się dowiedzieć/nauczyć. Jak wiadomo swą wiedzę nabywamy całe życie.  

Nie będę Was tutaj zanudzał, więc...

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów  Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości