Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka klasyków
Przygarnę:
Menajahtwa - Chalicous
Straight Outta Cali
Gang Related - wersja z kawałkeim Top Dogga
Big Syke - Be To' Self
Young Soldierz - Young Soldierz

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Wszystkie albumy pojawiają się co jakiś czas na Allegro - "Escape From Death Row" nieużywaną można dorwać za 15zł przy dobrych wiatrach Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Na razie żadnej nie ma, ale spokojnie, będę wypatrywaćSmile A trudno mi uwierzyć, że nówkę Escape From Death Row ktoś za 15zł sprzedał? W tym roku ktoś to sprzedawał?

Odpowiedz
Sam dałem za swoją sztukę 15 zł (nówka, bez folii) 2-3 lata temu - tego albumu większość nie zna więc dostaniesz go za śmieszne siano jak się pojawi Smile

Obserwuj sobie aukcje użytkownika PHU_EBI na Allegro - to komis z płytami w Kielcach, często ma płyty których szukasz w świetnym stanie i dobrej cenie Wink
Odpowiedz
A koleś się przypadkiem nie "przebranżowił" na płyty metalowe? Bo teraz na jego koncie jedynie na sprzedaż ma płyty rockowe i metalowe.

Odpowiedz
(30-05-2013, 13:12:12)adi760 napisał(a):  A koleś się przypadkiem nie "przebranżowił" na płyty metalowe? Bo teraz na jego koncie jedynie na sprzedaż ma płyty rockowe i metalowe.

On ma komis z płytami więc sprzedaje różne gatunki muzyczne.
Odpowiedz
Mała aktualizacja

Odpowiedz
Doszła jedna pozycja

Odpowiedz
Doggystyle i Real Brothas in da house, więc dodałem Big Syke'a i Young Soldierz.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości