Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendrick Lamar
Wyszło Lyrics Video do " The Recipe "

W ogóle czytałem komentarze w których ludzie piszą , że nie byliby zdziwieni tym że wersy Dre napisał Kendrick , co o tym myślicie ?
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Tzn. te wersy nie są jakieś niesamowite, żeby Dre miał ich nie napisac. Myślę, ze Kendricks zmobilizował go, żeby po prostu nagrał coś fajnego. Z drugiej strony, w sposobie nawijania czuć mocno Lamara, to z kolei może oznaczać, że taki był pomysł. Bardzo dobry numer, to najwazniejsze.
Odpowiedz
Też słyszałem, że Lamar napisał wersy Doktorowi.
Wesssiaaa Fo' Leeea Neeeeah
Odpowiedz
Klip do "Swimming Pools (Drank)"

Ciekawe kiedy wyjdzie wreszcie klip do kawałka z Dre.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(03-08-2012, 17:49:22)StayTrue napisał(a):  Ciekawe kiedy wyjdzie wreszcie klip do kawałka z Dre.

Raczej nigdy, bo jeśli nakręcili klip do tego to raczej poprzedni teledysk został skasowany..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(04-08-2012, 14:05:41)Mietek23 napisał(a):  
(03-08-2012, 17:49:22)StayTrue napisał(a):  Ciekawe kiedy wyjdzie wreszcie klip do kawałka z Dre.

Raczej nigdy, bo jeśli nakręcili klip do tego to raczej poprzedni teledysk został skasowany..

Jak to Sad
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Pojawiła się już okładka - http://www.xclusiveszone.net/wp-content/uploads/2012/09/good-kid-maad-city.jpeg
i wersja deluxe - http://www.xclusiveszone.net/wp-content/uploads/2012/09/good-kid-maad-city-deluxe.jpeg
Premiera 22 października.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
jaranko jego flow i teksty pewnie niezle bity czuje ze bedzie rozpierdool maly hehe
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Nie ma co oryginalne te okładki Wink
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Pierwsza spoko taka inna,ale deluxe to lipka,może to jego voyager (bo to chyba to auto) Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości