Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendrick Lamar
Kendrick Lamar raper pochodzący Comton/Los Angeles, który prezentuje alternatywę do gangsta rapu z którego słynie ta dzielnica.
Nazywany nadzieją zachodniego wybrzeża, ale nieprzekonuje mnie on narazie musze sprawdzic najnowszą płytke od niego Section.8 ktora jest podobno nienajgorsze.
Co o nim sadzicie?

Odpowiedz
Kendrick jest zajebisty - ma mega talent jesli chodzi o nawijke a jego przyspieszenia sa zabojcze! Dodatkowo celne pancze i przekaz ktorego brakuje w dzisiejszym hip-hopie. "Section.80" to bardzo fajna produkcja, mega klimatyczna - moja recenzje mozecie sobie sprawdzic tutaj:

http://www.popkiller.pl/2011-11-05,kendrick_lamar_section_80_recenzja

Najlepsze numery to "HiiiPower", "ADHD", "Hol Up" i "Keisha Song".
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Kendrick to taki typowy gosc robiacy hip hop i niestety nie brzmi jakby mial cos wspolnego z westem srednio sie nim jaram z podobnych klimatow juz wole Freddie Gibbsa
Odpowiedz
Dokładnie - z westem ma niewiele wspólnego oprócz pochodzenia, kawałki brzmią dość poważnie i wyniośle.
Z pewnością braku skill'a nie można mu zarzucić, ale nie jaram się typem i niezbyt pasuje mi tu do niego określenie "nowa nadzieja Westu".
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Cytat:niezbyt pasuje mi tu do niego określenie "nowa nadzieja Westu".

nie moglbym sie bardziej z tym zgodzic Big GrinBig Grin
Odpowiedz
Lubię Kendricka, ma ciekawy głos i flow. Section 80 to jak dla mnie dosyć przeciętna płyta, ale jest parę fajnych kawałków.

"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
nowy singiel Lamar'a

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Nowy singiel Lamar'a z działającym linkiem

Myślę , że nie ma tu osoby której nie spodoba się ten kawałek . Miazga .
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(02-04-2012, 20:57:24)Ice Cube napisał(a):  Nowy singiel Lamar'a z działającym linkiem

Myślę , że nie ma tu osoby której nie spodoba się ten kawałek . Miazga .

Coś Ty dał. Undecided Big Grin

To jest oryginał.
Odpowiedz
Haha Dre przypadkiem nie oddelegował nawet nagrywania swoich zwrotek komuś innemu? Kompletnie nie brzmi to jak jego wokal i flow.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości