Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kękę
[Obrazek: keke_targ_0.jpg]

KĘKĘ - MC związany z radomską ziemią od zawsze na zawsze. Jego błyskotliwe pomysły na wersy i tematy kawałków to synteza wiedzy , spostrzegawczości i grubych melanży.W kolejności odwrotnej. Z numerów, które nagrał można by zmontować co najmniej trzy długogrające albumy. Współtwórca (wraz z Kotzim) projektów : KoKę i Boa's. W 2007 ukazała się epka KoKę "Weź nas podrób",a na przełomie 2008/2009 Boa's "Boa'style". Prócz epki – duet Boa's udzielił się na projekcie Yochimu "Pierwsze cięcie" oraz na składance P1Sounds "Czas ruszać w Polskę".

W międzyczasie sporo mixtejpów i gościnnych zwrotek, wszystko do obadania w internetach. Na przestrzeni lat podkłady muzyczne udostępniali mu min.: Lucky Loop, Tytuz,Wola, Kotzi, Tymek, Słowo, BobAir i wielu innych. Ekipa Boa's ma za sobą sporo koncertów w Radomiu i okolicach. Chociaż bywało się i dalej – Pozdro Z.U.

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Przecież ten gość jest cienki jak siki węża.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
No, przecież on nie ma rymów i flow Tongue
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
bo teraz musi być 3847283 zmian flow i wtedy jest ok. Ja tam się jaram
Odpowiedz
Raczej na odwrót - teraz wystarczy, że ktoś zmieni "kurwa" na "hurwa" i 3/4 słuchaczy się spuszcza. Typ jest mega przeciętny i tyle. Rozpierdala mnie hype jaki się na niego wytworzył po młodych wilkach, podczas gdy taki Haju rozjebał 90% typów z tamtej edycji a nie ma nawet 1/10 fejmu takiego syfu jak gospel i inne wynalazki.

#polska
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Ja np. znam jego kawałki dobre 6 lat, czyli prawie od samego początku i zauważyłem, że stopniowo jego popularność (czy jak to nazwać) rosła. Najpierw lokalnie - Radom i okolice (gdzie od dobrych kilku lat tamtejsza scena jest kojarzona przede wszystkim z nim), a potem powoli szło dalej. Jeszcze przed tą całą akcją Popkillera jego kawałki o zabarwieniu patriotycznym były dość znane. W tej stylistyce obstawiam, że chyba lepszego nie ma. Teraz jest wysyp różnych takich co ledwo lecą po bicie, a nagrają taki kawałek tylko po to żeby się wybić "bo patriotyczne".
Wypuszczane co jakiś czas luźne kawałki + MW i kontrakt w Prosto spowodowały, że stał się bardziej rozpoznawalny wśród słuchaczy.

Młode Wilki dały mu pewną rozpoznawalność tak jak kilku innym, ale bez przesady bo zabrzmiało to tak, jakby bez tego nigdy się nie wybił. Druga sprawa, to trzeba też umieć skorzystać z takiej okazji.
Sam dobór raperów jest śmieszny bo wśród ciekawych zawodników można znaleźć słabeuszy i idiotę/idiotów. Jak ktoś odmówi to zawsze znajdują opcję zapasową i wezmą jakiegoś Gospela czy innego Jopela lub Śliwę.

Jak dla mnie znikomy procent zajarał się tym "hurrwa", typowi sezonowcy, a nie słuchacze. Bardziej jego stylem, luzem, autentycznością, tematyką kawałków. Nikt nie powie, że na polskiej scenie znajdzie się drugiego takiego i to akurat jest prawda. Ma swój styl.
Rozpoznawalność tego debila Gospela ogranicza się jedynie do jakichś durnych filmików z nim w roli głównej i kilku idiotycznych kawałków. Jeśli to ma być ten "właściwy" fejm to ja dziękuję.

Haja twórczość znam, tę solową jak i Pepe Skuadu. Oczywiście jest lepszy niż większość robiących rap w podobnej stylistyce, HuczuHucze i inni tacy, ale chyba sam trochę za to odpowiada, że raczej tylko w podziemiu jest rozpoznawalny. Teraz jako cały skład są w Koce u Pezeta i może dzięki temu uda mu się wybić.

edit. Okładka bardzo słaba. Kotzi miał dużo lepszą do ostatniej płyty.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 1377166_10153233993945538_1318757653_n.jpg]

1. Nigdy dość

2. Zostaję

3. Ja się pytam

4. Nie wiedziałaś

5. Iskra

6. Z boku

7. Sama powiedz

8. Jeden kraj

9. Dużo nie trzeba

10. Trasa (BraKaKa)

11. Wszystko pięknie

12. Chwila

13. Znakomicie

14. Krucjata

15. Dziękuję
Odpowiedz
zwracam czesciow honor temu typowi po przesluchnaiu albumu - produkcje kozackie plus nawijka jedynie co do mnie nie przemawia to te patrityczne rozkminy
Odpowiedz

Kę na Kodexie V
Odpowiedz

Singiel z Nowych Rzeczy.

[Obrazek: 34262,w_400.jpg]
Tracklista:

01. Zmysły
02. Nie Bądź Zły
03. Wyjebane (Tak Mocno)
04. W Dół Kieliszki (WuDeKa)
05. Młody Polak