Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kausion
Kausion - grupa pochodząca z South Central LA,California w której skład wchodziło 3 mc : Cell, Kaydo i chyba najbardziej znany Gonzoe. 20 czerwca 1995 roku wydali swój jedyny album "South Central Los Skanless" w wytwórni Ice Cube'a Lench Mob Records. Płytka charakteryzuje się mocno (że się tak wyrażęTongue) West Coastowymi bitami których przyjemnie się słucha. Do wszystkich 3 panów udzielających się na mikrofonach także nie można mieć zastrzeżeń. Każdy posiada dobre flow i niezłe teksty. Oprócz nich na albumie można usłyszeć także Mack 10, K-Dee, B-Reala i Ice Cube'a. Za najlepszy kawałek uważam Land of The Skanless chociaż cała płyta jest warta przesłuchania bo rzadko się trafia album tak równy i pozbawiony słabych kawałków ;] A wy co o nich sądzicie?
[Obrazek: Kausion-SouthCentralLosSkanless_f.jpg]
Odpowiedz
Dla mnie ten grubasek mial dobre flow wgl wszyscy maja dobre flow,przewaznie kawalek Land of the skanless mi wpada w ucho,po prostu dobry beat,pamietam na jakis skladankach mozna bylo ich uslyszec ale nie pamietam na jakich
Odpowiedz
Ale na tych składankach były utwory z płyty czy jakieś zupełnie nowe?
Odpowiedz
Kausion to naprawdę dobra grupa, nie można mieć zastrzeżeń do żadnego z trzech artystów (czyżby trochę szkoła Cube'a? Wink ). Z ich LP najlepiej słucha mi się: "What You Wanna Do" i "Land of The Skanless" (czyli single), ale ogółem krążek trzyma poziom, poza tym jeszcze dobre jest: "Bounce, Rock, Skate", "16 Times".
Odpowiedz
(21-07-2009, 14:45:51)Budryczek napisał(a):  Dla mnie ten grubasek mial dobre flow wgl wszyscy maja dobre flow,przewaznie kawalek Land of the skanless mi wpada w ucho,po prostu dobry beat,pamietam na jakis skladankach mozna bylo ich uslyszec ale nie pamietam na jakich

Kausion - L'il Sumpin był ze składaka ale tez zapomnialem nazwe ? albo Kausion z Tha Dogg Pound - I'll Do It z soundtracka " Supercop "
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
land of skandels przypomina mi troche nute scarface-a hand of the dead boy...
Odpowiedz
dobra płytka ale przyznam że oczekiwałem że to będzie miazga sądząc po internetowych opiniach
najbardziej spodobały mi się kawałki: Land of The Skanless What You Wanna Do oraz Sewed Up
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
(13-04-2010, 15:25:47)Shyzzle napisał(a):  Kausion - L'il Sumpin był ze składaka ale tez zapomnialem nazwe ? albo Kausion z Tha Dogg Pound - I'll Do It z soundtracka " Supercop "

"I'll Do It" zajebisty track - polecieli na kozaku z tym "Mutha FUCK New York" hehe:p

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
gonzales noo dobrze z tym pojechał , koaraptor tez linijke dobra sieknoł.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz

Wersja radiowa utworu OG's Trippin' na featuringu Ice Cube, Mack 10 (wymieniają się pod koniec rymami) oraz Deebo (nawiązanie do Friday'a, pojawia się w różnych częściach tracku).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości