Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnny "J"
Tak takiego Paca słyszałem takiego polubiłem i takie chce słyszeć ,a nie na produkcji Eminema czy Swizz Beata.
Odpowiedz
No, produkcja z najwyższej półki. Szkoda, że odszedł tak świetny producent jak 'J'.

R.I.P.
Odpowiedz
Do netu wyciekl niedawno rare remix kawalka "Luke's Sheila" produkcji J'aCool

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
1 listopada Klockwork wypusci gospel album zony J'a - Coppe Cantrel pt. "God's Project". Wiekszosc kawalkow bedzie zawierac niepublikowane produkcje Johnnego takze polecam sobie obadac ta plytke. krazek bedzie dostepny na iTunes, CDbaby, Amazonie, Rhapsody i innych stronach..
Odpowiedz
23 Listopada jeden z moich ziomkow wypusci do sieci specjalny mixtape "All Eyez On Us" gdzie beda mix'y roznych acapelli Paca i bitami Johnny J'a, takze tymi z niewydanych i nieslyszanych dotad kawalkow - polecam sprawdzic sobie trailer i pierwszy kawalek na youtubie, naprawde zajebiscie mu to wyszloSmile

Odpowiedz
Gdzieś już słyszałem ten sampel z "Hell Don't Pay" Rolleyes
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
DJ Cvince znowu odwalił kawał dobrej roboty. Ogólnie to projekt zapowiada sie ciekawie i chętnie go sprawdzę Smile
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Nowe wiesci z obozu Klockwork:

1 Listopada rusza nowa strona Coppe Cantrell. Jej gospel album "God's Project" bedzie mozna kupowac od 9 Listopada na iTunes, CDbaby, Tunecore, Rhapsody i Amazonie. Fizyczne kopie beda do dostania prawdopodobnie na jej oficjalnej stronie oraz na stronie Klockwork.

"Have Mercy" Napoleon'a ma zostac wydane na poczatku przyszlego roku na iTunes. Kopie fizyczne bedzie mozna zakupic na stronie Klockwork.

Album Bizzy Bone'a ma byc najpierw dostepny w pre-orderze. Od zainteresowana fanow bedzie chyba zalezec to w jakiej formie ten album wyjdzie [Digital Download czy normalne CD] oraz jaka ilosc bedzie dostepna..

Co do "All Eyez On Us" to niestety, podobnie jak wiele innych ciekawych projektow zwiazanych z 'Paciem jest obecnie blokowany przez Amaru i nie ma na dzien dzisiejszy szans zeby to wyszlo legalnie.. Pewna czesc materialu jest jednak w posiadaniu bootlegerow wiec mozna sie spodziewac w przyszlosci kolejnych leakow..
Odpowiedz
(31-10-2010, 13:02:46)Mietek23 napisał(a):  Album Bizzy Bone'a ma byc najpierw dostepny w pre-orderze. Od zainteresowana fanow bedzie chyba zalezec to w jakiej formie ten album wyjdzie [Digital Download czy normalne CD] oraz jaka ilosc bedzie dostepna..

Możesz podrzucić jakieś źródło? Wrzuciłbym info na forum Bone, to by było pełno preorderów hehe.
Odpowiedz
W końcu Napoleon wyjdzie, który to już rok się z nim guzdrają .

Ta ich polityka Amaru ja nie wiem mam pełen szacunek dla Paca i jego matki ,ale ona jest strasznie tępa i nawina,a to co robi z pozostałością po synu jest śmieszne. Mam nadzieje, że AEOU wyjdzie mimo wszystko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości