Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jay Rock
Nie wiem, dlaczego nie znalazłem o nim tematu, bo chciałem wrzucić nowy track Jay Rocka, tym bardziej, że wydawało mi sie, że chyba już był o nim na forum, ale mniejsza o to. Jakby rzeczywiście był, to przepraszam i proszę o usunięcie tego...

-------

Jay Rock to raper reprezentujący Watts w Los Angeles, jeden z tych młodszych reprezentantów West Coastu. Przynależy do Strange Music, w 2011 roku wydał nareszcie długo przekładany debiut i to całkiem dobry - "Follow Me Home"

------

http://www.hiphopdx.com/index/singles/id.19651/title.jay-rock-checkmate

Nowy track Jay Rocka, co mysliscie?
Odpowiedz
Ja nie wiem czemu o nim pierwsze słyszę ( widać, że ode mnie zalatuje amatorką Big Grin ). Po przesłuchaniu tych tracków co podałeś można stwierdzić, że młodość atakuje pełną parą : ).

Track w ostatnim linku bardzo, bardzo spoko. Wiesz może, czy znajdzie się na jakimś albumie/mixtapie jego?
[Obrazek: Above+the+Law+_sv.jpg]
Bo nie ma nic gorszego niż za syna wstyd...Angel
Odpowiedz
z tym Strange to nie jest tak hop siup bo Jay ma wlasna firme Top DAwg Ent i to znia jest podpisany do Strange jako solowy artista, nie wiem na ile plyt podpisal z nimi kontrakt ale np Kendrick Lamar (ziomek Jay'a) z TDE ma juz lacznona umowe z Aftermath ( hahah nastepny zawodnik ktory dal ciala i sie zapisal do doktorka)
Odpowiedz
Dobry ziomek sprawdzam teraz jego tracki i jestem pod wrażeniem, jak ktoś powiedział młodość atakuje Big Grin

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
http://www.hiphopdx.com/index/singles/id.19889/title.microphone-tone-f-kendrick-lamar-jay-rock-cruel-prod-nachural

Jay i Kendrick na feacie.

JARAM SIĘ !!!
Odpowiedz
hmm.. poznałem typa jak wydał swój debiut , poznałem w gronie gdzie niezbyt się nim zajarano ale słuchali dość , fakt faktem niby jak na debiut to słabo się odbił echem . "Follow Me Home" uważam ze jest dobrym albumem , ma swoje momenty lepsze , ma gorsze ale nie mogę powiedzieć ze album mu nie wyszedł. Czekam na jakiś nowy album bo tamten na pewno będzie lepszy , bo to w końcu 2 album a nie debiutancki Big Grin
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
FMH - naprawdę świetna płyta. Pokazał, że można zrobić coś dobrego i co najważniejsze - po swojemu (no prawie bo wiadomo że zawsze ma się jakieś odgórnie postawione warunki) Smile
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Konkretne bity ma nie zaprzeczam, ale brzmi dla mnie trochę jak połączenie Young Buck'a z The Game'em.
Odpowiedz

na pewno przyszłość West'u, jego solo ma kilka zajebistych kawałków jak np to co słuchają Dre i Jay Rock, tylko że raczej doktor tam nic nie miksował
Odpowiedz
jako ze z tej czworki najbardziej jaram sie Jay'em, to wrzucam tu ten klip

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości