Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japoński g-funk
beke mam niesamowitaSmile
rozumiem sprawdzić......
ale jarac sie azjatyckim gfunkiem...
LOL
Odpowiedz
Umiesz podać chociaż jeden sensowny argument czy tylko tak sobie piszesz głupoty? Mógłbym to samo napisać w prawie każdym temacie o polskich raperach. Co z tego, że japoński? Co to zmienia?
Odpowiedz
Masa twoich ulubionych raperów współpracuje z Japońskimi ekipami itp Big Grin Skoro z nimi nagrywają to o czymś to świadczyć musi Big Grin po drugie jak można oceniać coś o czym nie ma się zielonego pojęcia..... bys posłuchał troche tego to byś zmienił zdanie a słyszałeś 5 kawałków na krzyż i już uważasz to za hujowe Smile To co Chłopaki wydają w Japan niszczy większość tego wszystkiego co wychodzi w US.....
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: mrlowdcover.jpg]

Krótki album, ale większość tracków jest spoko.
Odpowiedz
Ja wczoraj znowu odpaliłem cos z Japan mianowicie

[Obrazek: 4105090247.jpg]
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
tak sobie przesłuchałem tracki które zapodaliście
co niektóre kozackie podkłady i tyle co moge powiedziec
ale nie ma szans zebym tego słuchałSmileSmile
Odpowiedz
Moda idzie z Japonii ostatnio tak zauważyłem więc i może na g-funk i muzykę też stamtąd przywędruje.
Odpowiedz
[Obrazek: cd319.jpg]

Ja to słuchałem ostatnio, fajny album i kilka konkretnych kozaków.
Odpowiedz
[Obrazek: k21ojk.jpg]

To jest singiel produkcji DJ'a PMX'a. Gościnnie Maccho. Bardzo fajny track, a dodatkowo jest drugi track, na którym są snippety z nadchodzącego albumu Say. Brzmią megakozacko, chyba PMX odpowiada za całość.
Odpowiedz
[Obrazek: coveron.jpg]

Popieram Chomasa, kozacki wyluzowany albumik w wakacyjnym klimacie!

Dwa traczki:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości