Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japoński g-funk
[Obrazek: 21db20e4.jpg]

Rzeczywiście konkretny albumik. Szkoda, że taki krótki.

Naprawdę nikt więcej tutaj na forum nie sprawdza japońskiej muzy czy nie chce wam się pisać?
Odpowiedz
Ten utwór co podał kiedyś Chomas - North Coast Badboyz - Sapporo Klassic jest świetny. Refren rozwala.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Haha w końcu ktoś inny się odezwał z normalnym postem. Rzeczywiście refren tam rozwala, chociaż ten koleś trochę ma dziwną wymowę hahaha.
Odpowiedz
O żesz ty w mordę lepszy... Ja tu myślałem, że będzie nawijanie o ipodach, nowych Sony Bravia itd. (w końcu lans japoński Big Grin ), a tutaj nie! Ba, mało tego, nic nie rozumiem, ale produkcje są naprawdę eleganckie, to trzeba przyznać. I jak tu nie mówić, że muzyka łączy? Czekam jeszcze na jakiś "Czajniz dżi fank" dla urozmaicenia Big Grin
[Obrazek: czapilogo.jpg]
Odpowiedz
(26-03-2010, 18:56:28)Marcin napisał(a):  [Obrazek: 21db20e4.jpg]

Rzeczywiście konkretny albumik. Szkoda, że taki krótki.

hahaha mówiłemw końcu na bitach DJ PMX heheh faktycznie troche mało traczków Big Grin
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: a005694910181266.jpg]

Słabe, nie opłaca się sprawdzać.

[Obrazek: cd18.jpg]

Też lipa, tracki poucinane i zmiksowane tak, że pod koniec jednego tracka wchodzi bit z następnego, czyli taki typowy mix DJ'a. Nie mogę czegoś takiego słuchać.
Odpowiedz
[Obrazek: northcoastbadboyzthesto.jpg]

Kilka kozaków, kilka gorszych, ogółem całkiem spoko. Trochę inne brzmienie niż np. DS455.
Odpowiedz
[Obrazek: XQDG-1001.jpg]

Tak mniej więcej połowa spoko, połowa średnio. Rhyme & Blues lepsze, ma fajniejsze bity.
Odpowiedz
[Obrazek: coveren.jpg]

A-1 - The Words Of A Song

Kilka spoko kawałków na płycie przyjemnie sie słucha tego małolata hehe

[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
Spoko ten track A-1, sprawdzę sobie.

[Obrazek: frontcoverud.jpg]

6 tracków, z czego dobre tylko dwa albo jeden. Nie opłaca się sprawdzać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości