Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japoński g-funk
Japanese G-Funk !!!!

Co myslicie o G-Funku wydawanym w Japonii ja się aż tak bardzo nie znam dopiero wbijam w ten temat ale na pewno mogę polecić  DS455 z obecnych składów jest to dla mnie najlepsza ekipa robiąca G Shit w Japonii  jeśli macie jakieś inne info o artystach jak i  wydawanych albumach w tym klimacie dawajcie w tym temacie znać ja dzisiaj sprawdziłem Mixtape ''Sunny Day's Cruisin'' i uważam ze warto go sprawdzić

[Obrazek: frontcoverwn.jpg]
Odpowiedz
Hehe dzięki Chomasowi też teraz obczajam ten mixtape, jest dosyć spoko, ale znam już część tracków. Z Japonii nałogowo słucham DS455 (mój ulubiony skład zaraz po Bone Thugs-n-Harmony i Foesum), mam też parę solówek Big Rona (też bardzo fajne, a sam Big Ron jest powiązany z DS455 i często wymieniają się featami). Na albumach DS455 występuje sporo gości z Japonii w stylu Two-J (pojawił się na ostatnim albumie Foesum), wspomniany Big Ron, Ozrosaurus, AK-69, Ghetto Inc.. Ktoś ich sprawdzał?

Jeżeli chodzi o DS455 to wszystkie ich albumy są kozackie, polecam sprawdzać chronologicznie. Typowy klimat DS455:

Jak ktoś się jara japońskim g-funkiem to podrzucać tytuły i ksywy!

Generalnie to w Japonii teraz żyje g-funk. W USA puszczają szmaty, a w Japonii robią typowy chilloutowy g-funkowy shit. Polecam się zapoznać, nieważne, że nie rozumiesz nic z japońskiego - ważny jest klimat, który tutaj miażdży! Produkcje np. DJ PMX'a są mistrzowskie (zdecydowanie w moim top5 producentów, chociaż ciężko mi uznać, który producent jest lepszy od którego), a raperzy mają fajne flow i różne style (każdy ma swój indywidualny charakterystyczny styl i fajnie się tego słucha).
Odpowiedz
Koleś z DS455 o ksywie jeśli sie nie myle KAyzabro zajebiście nawija hehehe Big Grin a Co do G-Funku a Japanes warto sprawdzić

Dj Go - 730 Riders
[Obrazek: s320x240wyt.jpg]

Elcue Vol. 1 - Invitation 2007
[Obrazek: lp1004793716.jpg]

Neech - Neech With Fizz [jestem w trakcie]
[Obrazek: a005694910181266.jpg]

2 powyżej jeszcze nie sprawdziłem ale info o tych albumach mam od pewnego typa jarającym sie Funkiem z Japan Big Grin wiec na pewno są to godne albumy Smile
Odpowiedz
Dokładnie, Kayzabro. Konkretną nawijkę ma, zmiażdżył np. w Keep It Movin' z Kid Frostem.

Dzięki za te albumy co podałeś, sprawdzę sobie (o ile znajdę) jak nadrobię braki w DS455 co mi podesłałeś hehehe.
Odpowiedz

Warto sprawdzić album DJ PMX-The Original
Odpowiedz
Tym ostatnim trackiem przypomniałeś mi tych dwóch typów jeszcze właśnie: Maccho i Zeebrę. Też często pojawiają się na albumach DS455, oni wypuścili coś solo/razem?
Odpowiedz
Maccho jest z ekipy Ozrosaurus były członek załogi DS455
[Obrazek: 21db20e4.jpg]

Dostałem Info natemat tego album jestem w trakcie pobierania podobno jest zajebisty !!!!
Ekipa wydała album w wytwórni i pod okiem DS455
Dj PMX zwerbował ich i czuwał nad całym projektem
Odpowiedz
Haha daj znać potem jak brzmi. Kolesie widać, że młoda ekipa.
Odpowiedz
Chomas podrzucił na shoucie dobry shit:

Trochę miazga.
Odpowiedz

Kolejna Porcja dobrego Japan G Shitu !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości