Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakieś sensowne forum o polskim rapie?
Siemanko,

Jesteście w stanie polecić jakieś sensowne forum o polskim rapie?

Po ponad 10 latach słuchania rapsów zza oceanu chciałbym trochę wrócić do słuchania rodzimego rapu (i sprawdzić czy w ogóle warto), ale totalnie nie wiem, których raperów warto sprawdzać, a których omijać szerokim łukiem.

Dzięki!
Pimpin' all day long!
Odpowiedz
slizg.eu
Odpowiedz
(30-12-2015, 09:03:20)Hamsta Gangsta napisał(a):  Siemanko,

Po ponad 10 latach słuchania rapsów zza oceanu chciałbym trochę wrócić do słuchania rodzimego rapu (i sprawdzić czy w ogóle warto), ale totalnie nie wiem, których raperów warto sprawdzać, a których omijać szerokim łukiem.

Dzięki!

nie warto
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
(30-12-2015, 11:22:05)Dah-Ridah napisał(a):  slizg.eu
Wygląda całkiem spoko, ale z tego co widzę, to jakieś forum dla *elit*, bo rejestrację otwierają chyba raz w roku Sad No ale chociaż można poczytać, dzięki!

(30-12-2015, 11:23:10)dpg4life napisał(a):  
(30-12-2015, 09:03:20)Hamsta Gangsta napisał(a):  Siemanko,

Dzięki!

nie warto
Czułem, że pojawi się taka odpowiedź Wink Ale serio - nie ma nic godnego uwagi?
W sumie z tego, co sprawdziłem przez te ostatnie 10 lat z PL (a niewiele tego było) i mi się podobało, to 2cztery7. Ale ich ostatnia płyta jest sprzed prawie 8 lat...

Trochę offtop, ale robi ktoś u nas w kraju dobry/słuchalny g-funk czy 247 to był taki jednorazowy strzał?
Pimpin' all day long!
Odpowiedz
Na Ślizgu co jakiś czas otwierają rejestracje.. Trzeba być czujnym, żeby trafić na okazje Big Grin. Chyba 6 stycznia najbliżej będzie otwarcie.. (w 15' chyba tak było)

Czy dobry G-Funk w Polsce to już zależy, większość to tylko z zajawki i na dłuższą metę zaściankowo-osiedlowe rapery meczą ucho (nawet na Spalonych - Pjus czy Stasiak mocno odstają od Mesa, czasami aż przykro). Za to producentów mamy z topu, RTN czy Funk Monster (obydwoje bywalcy forumka) Big Grin.
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, w takim razie będę pilnował, żeby nie przegapić Wink

Co do Spalonych czy w ogóle 2cztery7, to zgadzam się - bity mieli zacne, ale gdyby nie Mes, to by nie było *to*. Aż nie mogę uwierzyć, że tak szybko minęło te 7 lat od ostatniej płytki...

U RTN'a jestem na subskrypcji na YT, Funk Monstera muszę zczekować Wink

Dzięki za odzew!
Pimpin' all day long!
Odpowiedz