Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką rolę powinna pełnić strona główna?
Tak jak w temacie, jaką według Was rolę powinna pełnić strona główna?

Od dawna nie wrzucałem tam artykułów ani newsów, bo po prostu jest to zbyt czasochłonne i większość osób i tak zagląda tylko na forum. Poza tym szybciej wrzucić krótkiego newsa na FB, gdzie zobaczy go też od razu znacznie więcej osób.

Jakie funkcje mogłaby pełnić strona, by dobrze uzupełniać się z forum? Czy jest w ogóle potrzebna?
Odpowiedz
Niech zostanie jak jest. Mnie do rejestracji zachęciły właśnie artykuły o raperach, producentach i listy. Może ktoś z forum byłby chętny na pisanie niusów - o ile to w ogóle ma jakiś sens (klikalność).

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Moim zdaniem Marcin powinieneś ograniczyć info na stronie do minimum, jeśli nie chcesz rozwijać a niej żadnych treści - zostawiłbym historię G-Funku, wymienił najważniejsze zespoły i płyty a po resztę zaprosił ludzi na forum Smile-
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Pisząc dla Popkillera sam wiesz dobrze ile to jest roboty, a jak potem mało kto to czyta to się odechciewa. Biografie artystów to jest masakrycznie dużo pracy, nie wspominając o stałym aktualizowaniu tego.

Chyba faktycznie powinienem trochę zreorganizować stronę - powyrzucać te wszystkie dotychczasowe niekompletne i nieaktualne biografie i dodać tylko kilka głównych artykułów + wizytówki głównych artystów oraz prezentację płyt.
Odpowiedz
Ja bym zostawił stronę tak jak wygladała wcześniej, ale u góry przypiął info z przekierowaniem na forum.
Odpowiedz
(11-02-2014, 03:39:05)Marcin napisał(a):  Pisząc dla Popkillera sam wiesz dobrze ile to jest roboty, a jak potem mało kto to czyta to się odechciewa. Biografie artystów to jest masakrycznie dużo pracy, nie wspominając o stałym aktualizowaniu tego.

Chyba faktycznie powinienem trochę zreorganizować stronę - powyrzucać te wszystkie dotychczasowe niekompletne i nieaktualne biografie i dodać tylko kilka głównych artykułów + wizytówki głównych artystów oraz prezentację płyt.

Pewnie, że wiem ile jest roboty z pisaniem, tyle że Popkiller ma dużo większe statystyki odwiedzeń jako strona ogólnie o hip-hopie a nie konkretnym gatunku więc mimo wszystko inaczej się pisze newsa który przeczyta kilka a kilkaset osób.

Specyfika G-Funk.eu jest taka, że 99% info jest na forum - Popkiller póki co go nie posiada, więc ilości odwiedzin danego newsa rozkładają się zupełnie inaczej.

W każdym razie sugerowałbym przebudowę strony głównej i ograniczenie się tylko do kilku sekcji typu "o g-funku", "najważniejsze płyty", "najważniejsi artyści" i "chcesz wiedzieć więcej - wejdź na forum" Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Wiem, że g-funk.eu to już jest pewna marka, ale np. forum ogólnie o weście z g-funkiem jako subforum też mogłoby wypalić. Strona niekoniecznie musi być Big Grin
Odpowiedz
Na forum i tak bardzo dużo jest o Weście i można powiedzieć, że to forum g-funkowo/westowe.
Odpowiedz
No tak, każdy dobrze o tym wie, ale oficjalnie jest to forum g-funku ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości