Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hustle Boyz
"cali life ma spoko beat. Zresztą produkcje dae one bardzo lubie...
Odpowiedz

Słabiutko...
Odpowiedz
Dubcnn.com napisał(a):Last month we got huge news that Mac Lucci was working on a movie entitled "California Hustle" which is written by himself and directed by Fish High. The film, which stars Mac Lucci, Freeway Ricky Ross, 2Eleven, Kanary Diamond, Damani, Pilot and more will be accompanied by a full-length album executive produced by Snoop Dogg featuring Snoop Dogg, Macy Gray, Kurupt, Daz Dillinger, D-Dimes and more.

Do pobrania za free:
Snoop Dogg & DJ Age Present Mac Lucci (HustleBoyz) - Cortez Muzik Volume 2
Odpowiedz
sprawdziłem d-dimesa albumik u got mail 2 taki średniak raz można przesłuchać ale bez rewelacji
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Przesłuchałem to Cortez Muzik Volume 2 i o dziwo jest całkiem niezłe, większość tracków jest dobra i raczej nie trzeba niczego skipować.
Odpowiedz

Pierwszy track z nachodzącego 19 września EP D-Dimesa "Gas N Weed: Tour Life". Tragedia.
Odpowiedz
tak jest jak nieodpowiedni ludzie biorą się za produkcje.....
Odpowiedz
mam takie pytanie co to jest za track który jest puszczony w 0:39 w utworze "DJ Age radio" z Cortez 2 ? ktoś wie bo gdzieś już mi się to o uszy obiło a nie czaje w ogóle skąd to jest...
Odpowiedz
Chodzi ci pewnie o to:

Odpowiedz
zdecydowanie najlepszy ich kawałek jaki nagrali !
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz