Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopsin
[Obrazek: 5b75daff8207e13d3ecf073629c313e8.jpg]

Jeden ze świeższych zawodników z Kalifornii, ma za sobą 3,5 roku w Ruthless Records, kiedy czekał na wydanie swojego debiutu. W 2009 roku wyszedł album Gazing at the Moonlight.

Ostatecznie Hopsin założył własną wytwórnię Funk Volume, gdzie wydał swój album RAW. Oprócz tego wyszedł jeszcze mixtape "Haywire" nagrany wspólnie ze SwizZzem. Można go pobrać za free ze strony Funk Volume: https://www.myfunkvolume.com/ albo lepiej z datpiff: http://www.datpiff.com/SwizZz-Hopsin-Funk-Volume-Mixtape-Haywire-mixtape.51509.html (trzeba mieć konto), bo w archiwum ze strony FV brakuje pierwszego tracka.

Hopsin ma świetną technikę (dobre flow z przyspieszeniami, wielokrotne rymy), konkretne teksty i wybiera dobre bity. Sprawdźcie sobie te tracki:

Polecam sprawdzić całe RAW, jak dla mnie jeden z najlepszych albumów wydanych w tym roku!
Odpowiedz
tym debiutował w 2009 "Gazing At The Moonlight"
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Pomyłka, poprawiłem.
Odpowiedz
(22-11-2010, 00:08:13)Marcin napisał(a):  Polecam sprawdzić całe RAW, jak dla mnie jeden z najlepszych albumów wydanych w tym roku!

o widze Marcin ze nie przeszkadzaja ci tu nowoczesne zapetlone bity RolleyesRolleyes

a co do samego Hopisn wszytko w porzo tylko dlaczego on rapuje jak Eminem Dodgy
Odpowiedz
Jego bity są dalekie od amatorskiego generycznego brzmienia "Nowego Westu".

Czy nawija jak Eminem? Bez przesady, to, że akurat używa wielokrotnych i zmienia flow nie znaczy, że nawija tak samo jak jakiś raper. Równie dobrze można powiedzieć, że "nawija jak Tech N9ne", bo ma podobny styl przyspieszania i dobierania rymów.
Odpowiedz
(24-11-2010, 20:14:10)Marcin napisał(a):  Jego bity są dalekie od amatorskiego generycznego brzmienia "Nowego Westu".

tak tak zwlaszcza takie kawalki jak KILL HER czy HOW U LIKE ME NOW nie brzmie wogole jak to co tak zawsze krytukujesz a reszta to kopia tego co robi Dre wiec to jest generyczne

(24-11-2010, 20:14:10)Marcin napisał(a):  Czy nawija jak Eminem? Bez przesady, to, że akurat używa wielokrotnych i zmienia flow nie znaczy, że nawija tak samo jak jakiś raper. Równie dobrze można powiedzieć, że "nawija jak Tech N9ne", bo ma podobny styl przyspieszania i dobierania rymów.

poslucghaj sobie SLIM SHADY ep/lp i nie tylko rapuje podobnie jak on ma nawet podbna barwe glosu hahah jak Tech9 Big Grin Hopsin musi sie jeszce duzo nauczyc a nie kopiowac zamierzenie czy tez nie
Odpowiedz
Hehe akurat nie podoba mi się ani Kill Her ani How U Like Me Now (w tym tylko lubię nawijkę).

Nie lubię całego tego gadania o kopiowaniu, gdyby tak szufladkować raperów to by się okazało, że każdy jest kopią:

a. Eminema
b. 2Paca
c. Bone Thugs-n-Harmony
d. Big L'a
e. Big Puna

I chyba tyle. Większość raperów w ogóle nie ma żadnego wyróżniającego się stylu, już wolę słuchać tych niby "naśladujących" niż tych nawijających (często offbeat) bez żadnego wyraźnego stylu.
Odpowiedz
(24-11-2010, 21:11:49)Marcin napisał(a):  Nie lubię całego tego gadania o kopiowaniu, gdyby tak szufladkować raperów to by się okazało, że każdy jest kopią:

a. Eminema
b. 2Paca
c. Bone Thugs-n-Harmony
d. Big L'a
e. Big Puna

pewien medzrec napisal
Cytat:Lepij sie nie odzywac i byc uwazanym za medrca niz cos powiedziec i wyjsc na glupka
yo rozumiem ze tacy artysci jak dogg pound, rbx, wu tang, necro, skull dugrey i duzo dzuo wiecej to wszytcy w wiekszym albo mnijeszym stopniu kopie tych wyzej wymiennionych Smile natsepnym razem prponuje pomyskec zanim sie cos napisze bo sie osmieszasz i wychodzi twoja wiedz an temat hip hop'u. moze gdybys posluchal czegos wiecej niz Bonow i jakis chill-out'ych akbunmow nie pisalbys takich farmzonow.

(24-11-2010, 21:11:49)Marcin napisał(a):  Większość raperów w ogóle nie ma żadnego wyróżniającego się stylu, już wolę słuchać tych niby "naśladujących" niż tych nawijających (często offbeat) bez żadnego wyraźnego stylu.

tak tak wiemy juz ze wolisz nieorginalne bity i teraz jeszce dodales ze wolisz kopie raperowale czemu mnie to nie dziwiRolleyes..i wlasnie rapowieni off beat jest wyroznaijce sie i tu nastepny farmzaon nawijających (często offbeat) wg cibie az tak duzo raperow rapuje w taki sposob i nie na stylu Big GrinBig Grin dobre Big GrinBig Grin

Odpowiedz
Poczytaj sobie o hiperboli i wtedy spróbuj przeczytać mojego posta jeszcze raz. Nie będę zresztą dalej dyskutował na ten temat, bo porównywanie Hopsina do tych wacków "Nowego Westu", którzy ani nie umieją rapować ani nie umieją wybierać bitów to absurd.
Odpowiedz
Zaraz się zabiorę za sprawdzanie 'RAW', debiucik słyszałam, i bardzo mi się podobał, obiecujący artysta jest.
Yyyy, nie wydaje mi się, żeby kopiował Eminema, jak już to ma podobny styl, bo jakby kopiował, to byłby po prostu jego parodią w ośmieszającym siebie wydaniu, oczywiście nie mając tej świadomości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości