Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa G-funk.eu na Last FM!
Lightbulb 
Założyłem grupę na lascie za pozwoleniem Marcina,może nie jest to jakaś praca którą robiłem długo ale myślę że wygląd nie powinien kogoś zrażać,więc ci co mają konta na last fm to mogli by wbić join'a Smile Grupa G-funk.eu na Last FM
Odpowiedz
Dołączyłem, a co mi tam Big Grin.
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
Zasady dołączania: Grupa otwarta
booooo
Odpowiedz
Macie może w planach jakieś radio czy cokolwiek ? Fajnie by było posłuchać wykonawców sugerowanych przez kogoś i zapoznać się z nowymi artystami. Nawet nie chodzi o radio,t tylko jakiś player co by puszczał to. Jakie macie opinie ?
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Taak, player by się przydał .
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
(07-11-2011, 16:32:51)dankndrank napisał(a):  Zasady dołączania: Grupa otwarta
booooo

Chyba najlepsza forma wgł. mnie by była otwarta,a z tym radiem ktoś mógłby przybliżyć jak to jest ?,nigdy się tym nie interesowałem na lascie.
Odpowiedz
Tzn masz pewnie jakiś tam program ( np. Winamp ) Dajesz utwory na playliste i to gra. Inni ściągają odpowiednie wtyczki do Winampa i niby chodzi, ale ja się na tym nie znam za bardzo,
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Do Google Chrome jest player ktory otwarza praktycznie wszystko co jest na Last.fm, radio na Last.fm jest platne, wiec jesli nie jestes subscriberem to nie mozesz go sluchac.

Tu masz ten player https://chrome.google.com/webstore/detail/bbncpldmanoknoahidbgmkgobgmhnafh jesli go zainstalujesz zyskasz mozliwosc sluchania wszystkiego co inni sluchaja, maja w bibliotekach
Odpowiedz
dołączyłem Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Ale na last.fm chyba trzeba coś płacić no nie ?
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości