Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głosowanie na album tygodnia ??
To się znajdzie.Np. zamiast tych tagów
Odpowiedz
Jakich tagów?

Napisz po co robić takie głosowanie. Czy to cokolwiek wniesie na stronę? Jest w miesiącu 8 głosowań na kawałki tygodnia i weekendu i myślę, że to starczy. Mogę ograniczyć głosowania na kawałki na jeden kawałek miesiąca, ale nie będę wprowadzał kolejnych głosowań, które niczemu nie służą.

Szkoda mi na to czasu. Chcecie na stronę dużo mało przydatnych rzeczy (jak np. to głosowanie na album miesiąca), a brakuje najbardziej potrzebnych artykułów o znanych artystach i producentach.
Odpowiedz
A zamiast np. kawałka tygodnia//weekendu nie można by tego wprowadzić ???
Odpowiedz
Marcin jak chcesz to mogę coś napisać, np. zrecenzować jakąś płytę, opisać rapera. Angielski mam w paluszku, tylko jest jeden problem że czasu mam mało, praktycznie tylko w niedziele...
'cause I am the G and the funk is what you want...
Odpowiedz
Pitu wszelka pomoc mile widziana, obecnie oprócz mnie nikt z redakcji nic nie pisze.
Odpowiedz
MiMi wiele napisał.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Napisałem "obecnie", co znaczy "ostatnio" (ostatnie kilka tygodni).
Odpowiedz
Dobrym pomysłem bylo by zapodawanie na strone albumu tygodnia czy klasyku z małym opisem i zawartoscią albumu oraz probką z filmikiem bez głosowania tylko kto by mial to dodawać>??

moze user z najwiekszą liczbą postów tygodnia?
czy nie wiem jak uwazacie?
Odpowiedz
Preferowałbym raczej albo na dwa tygodnie albo raz na miesiąc bo nawet z kawałkami tygodnia wrzucanymi raz na dwa tygodnie nie nadążam czasami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości