Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gfunk.eu
strona dobrze wykonana graficznie ale jeszcze się musi rozkręcić i będzie git!
Odpowiedz
Pomysł strony świetny,szczególnie jak ktoś chce poznać naprawde dobrze tą muzyke,a nie wie jak Smile Jedyny problem to strona sama w sobie,jak chcę zaznaczyć kawałek tekstu (takie przyzwyczajenie przy czytaniu długich tekstów na monitorze) to mi cały tekst znika :\
Odpowiedz
Ja takiego problemu nie mam
Odpowiedz
http://img201.imageshack.us/my.php?image=drdreg.png Na żadnej innej stronie nigdy tak nie miałem
Odpowiedz
Ja proponuję zmienić foto Eazy'ego na jakieś znane, z jego charakterystyczną czapeczką "Compton" Smile
Odpowiedz
Tak_jakby_ja - wiem o tym problemie, występuje on tylko na Internet Explorer i jest o tym informacja w "przewodniku po stronie". To jakiś błąd przeglądarki i niestety nic nie mogę z tym zrobić - na Firefoxie, Operze i Chrome wszystko działa dobrze.
Odpowiedz
Dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawiłem.
Odpowiedz
Ogólnie mocno średnio jak dla mnie.. ale przynajmniej teksty są na jakimś tak poziomie napisane.. miło widzieć że kolejni analfabeci nie założyli chuj wie czego.. ale pilnujcie biznesu i nie dajcie sie wyjebać z neeeta, pozdro
Odpowiedz
Zdrowa krytyka jest potrzebna, nie można cały czas pozytywnych opini dostawać Big Grin Dlaczego średnio, żeby wiedzieć co poprawić xD
Odpowiedz
(19-03-2009, 22:00:37)MiMi napisał(a):  Zdrowa krytyka jest potrzebna, nie można cały czas pozytywnych opini dostawać Big Grin Dlaczego średnio, żeby wiedzieć co poprawić xD

no ogólnie jakoś dziwnie to wygląda, powinno być nieco lepiej graficznie.. więęcej tekstów.. ja nie rzucam pochwał na darmo xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości