Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gfunk.eu
Marcin naprawe dobra robota. Strona wyglada duzo lepiej. Mam nadzieje ze sie rozkreci jak raptranslations. Pzdr JJkp z raptranslations
Odpowiedz
dokladnie. strona wyglada super! tez mam nadzieje ze sie rozkreci tak jak raptranslations ale licze rowniez ze nie zapomnisz o tamtej stronie i beda nowe tlumaczenia Smile
Odpowiedz
Dzięki za miłe słowa. Starałem się, żeby była atrakcyjna zarówno graficznie jak i merytorycznie. Teraz mogę trochę więcej tłumaczeń na Rap Translations powysyłać.
Odpowiedz
Na pewno się rozkręci już się rozkręca!!!!
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
TAAAA ! MiMi Dawaj później tematy o raperach na forum robimy . Ktoś chce pomóc ?
Odpowiedz
No strona ruszyła szybciej niż się spodziewałem, tylko szkoda ze tak mało działów na forum przydało by się coś ogólnie o Amerykańskim Rapie Wink Powodzenia w wprowadzeniu strony ;D
Odpowiedz
Strona jest o g-funku i dla rozmów ogólnie o hip-hopie też jest odpowiedni dział, ale jak będzie zapotrzebowanie to dodam nowe działy.
Odpowiedz
Wiadomo główny wątek forum to G-Funk i od tego tematu nie można uciekać, ale dyskusje o innych stylach tez są potrzebne Wink
Odpowiedz
ja chcialem spropsowac mocno autora i pomyslodawce strony! Napewno sie takie cos przyda i mam nadzieje ze nie bedzie takiego balaganu i braku szacunku jak na portali z kreska Wink
Odpowiedz
Strona dobrze wygląda, dobrze także, że nie jest na tym forum tylko "G-funk" Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości