Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gene The Southern Child
[Obrazek: PIc03byAmyAlbataew..jpg]

Gene The Southern Child to raper z niewielkiego Florence w Alabamie. Z innych raperów z tego miejsca można chyba tylko wymienić Southern Bred i GMane.
Stylowo nieco podobny do dawnego Mr. 3-2, choć Gene jest bardziej uliczny co słychać zresztą w tekstach. Najczęściej są to obserwacje i historie z tego co się dzieje w okolicy. Flow spokojne, pewne, ale gdy trzeba potrafi odpowiednio zmienić tempo, nie gubiąc się na bicie. Brzmienie, klimat i styl zdecydowanie bliższy latom 90-tym i wczesnym `00, niż dzisiejszym cykaczom i trapom. Za produkcje odpowiadają producenci z Parallel Thought z New Jersey. Jest to dobre połączenie, ich bity idealnie pasują do niego. Z projektu na projekt słychać progres zarówno w rapie Gene, jak i produkcjach PT. Southern Meridian według mnie jak do tej pory najlepsze z tego co nagrał.

Dyskografia:

Do tej pory wypuścił te 4 projekty. Oprócz Artillery Splurgin'  wszystko można za darmo ściągnąć. Tę płytę raczej można normalnie znaleźć. Zapowiedziany jest nowy albumThe Land of Ice & Sand  (Gene & Parallel Thought), który nie wiadomo kiedy wyjdzie.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Jarałem się swego czasu Southern Meridian, bardzo dobra płyta z świetnym klimatem.
[Obrazek: Hasbro-Inc.-Taking-Over-Death-Row-Record...;amp;ssl=1]
Odpowiedz
Takie coś znalazłem szukając czegoś na Discogs http://www.discogs.com/Gene-The-Southern-Child-Tha-Truth-Kills/release/7874061
Według tego co jest tam napisane, jest to street mixtape. 

Jest klip do Be OK, więc coś takiego mogło wyjść.

e.
Pytałem PT o ten projekt i odpowiedział, że nie jest to bootleg i można go nabyć tylko u Gene na fizyku. Nie ma mp3.

Gościnnie:
Bentley & Parallel Thought - Hardcore feat. Gene The Southern Child
https://parallelthought1.bandcamp.com/track/hardcore-feat-gene-the-southern-child

Płyta spoko. 
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości