Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Pomysły już przesłane do grafika, bazowo będzie "g" w stylu podobnym do tego co wrzucił Mietek plus motywy g-funkowe/kalifornijskie/Westowe w śodku. Powinienem mieć więcej info jutro/pojutrze.
Odpowiedz
Posiadam koszulinę Fruit Of The Loom z napisem LONG BEACH i jakościowo bardzo spoko, ale rozmiarówki trochę małe, bo ja mnie 188cm/77kg XXL jest 'akurat z odbrobiną luzu', ale jestem w trakcie robienia swojego next projektu i zamawiam teraz XXXL - ta będzie wystarczająco luźna, ale nie do przesady (rękaw przy łokciu), tak jak lubię.
więc dla większych ziomali mógłby być trochę problem, bo rozmiarówki kończą się koło 4XL albo własnie te 3XL.

Jeśli będzie to taka grafiką, jaką zaproponował Mietazzz, to się na to piszę jak najbardziej.

i obowiązkowo coś na karku Big Grin 'G' na przykład albo coś wedle inwencji twórczej grafika.
Odpowiedz
Raczej na karku nic nie będzie - wolałbym stawiać na prostotę i zrobić kozacki nadruk na klacie i nic poza tym.

Jak się zorientuję jakie rozmiary Fruit of the Loom ma dostępne to dam znać. W razie czego zawsze będzie można ogarnąć te Urban Classics za wyższą cenę.
Odpowiedz
PROJEKT GOTOWY

Dobra Panowie, myślę, że będziecie zmiażdżeni tym projektem...

Kliknijcie w linki, żeby zobaczyć w dużym rozmiarze.

http://www.g-funk.eu/1.jpg
http://www.g-funk.eu/2.jpg

Projekt z bliska:

http://www.g-funk.eu/3.jpg

Kolory oczywiście są też bezproblemowo do odwrócenia, także może być wersja na czarnej koszulce i białej.

Który projekt Wam się bardziej podoba? Co należałoby w nich poprawić?

Dla mnie lepszy jest ten projekt bez konturu - litera jest większa i wygląda to czyściej.

Według mnie powinna być poprawiona ta głowa z grzebieniem - zrobiłbym zamiast niej jakiś kontur np. ziomka z cygarem albo ziomka w czapce z daszkiem - coś co się bardziej kojarzy z g-funkiem, klimatami gangsta niż to afro, które mi się od razu kojarzy z funkiem i latami 70. Sam kształt się świetnie wpasowuje w tę literę, więc zostawiłbym kontur głowy, tyle że po prostu zamienił na coś bardziej kojarzącego się z tymi klimatami.

Podrzucajcie feedback, robimy poprawki i zaczynam zbierać kasę na produkcję koszulek.
Odpowiedz
Mi się podoba +1.
Odpowiedz
Projekt wygląda bardzo fajnie - osobiście bardziej podoba mi się wersja z konturem literki, natomiast zamiast tego typa z afro dałbym łapkę westu która kojarzyła by się jednoznacznie z Cali Smile
Proponowałbym również 2 wersje z napisem do wyboru (where rhythm is life and life is rhythm + I'm bumpin' G-Funk but u can call it what u want), podobnie jak 2 wersje kolorystyczne (black & white).

Póki co to tyle, ale całość nabiera fajnego kształtu Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
nic nie zmieniac jest dobrze
Odpowiedz
a ja myślę że głowa z grzebieniem,powinna być zastąpiona przez ikonę gangsta rapu czyli Eazyego!! Smile nikt by się tam lepiej nie wpasował niż eazy w okularkach i czapeczce z "compton" Big Grin
Odpowiedz
Dobre... kazdy chce inna glowe heh... poprosze gdogga Smile biore czarna na 100
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Spoko projekt,ale faktycznie ta głowa bardziej kojarzy się z funkiem,jeszcze pomyślą, że to nowa fala dzieci kwiatów Big Grin
Moja propozycja to zamiast tej głowy,jakaś głowa z bandaną lub jakiegoś rapera, najlepiej Nate Dogga z jakimś dopiskiem Rip ....
Kwestia teraz rozmiarówki,jak będzie 3xl(prawdziwe) to biorę czarną.
[Obrazek: ?imw=637&imh=358&ima=fit...erbox=true]
Odpowiedz