Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
No jeżeli nie musimy się ograniczać do 2 pierwszych to ja też wolałbym Hoodboyz, ewentualnie UrbanClassics.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Mietek - dowiem się jaki jest największy rozmiar, ale myślę, że z tym nie będzie większego problemu i coś się zorganizuje. W razie czego specjalnie dla Ciebie można to zrobić na innej koszulce.

Jeśli mielibyśmy brać Hoodboyz czy Urban Classics to cena będzie wyższa.

Wyglądałoby to gdzieś tak:
Fruit - cena koszulki z nadrukiem to około 20-25 zł. Do tego trzeba doliczyć koszt projektu podzielony przez liczbę zamawiających, VAT (robię to legalnie na firmę) oraz koszty wysyłki.
Urban Classics - sama cena koszulki to 39 zł (na Urbancity.pl), do tego trzeba dodać koszt nadruku. Pewnie zaczynałoby się to od 40-45 zł od koszulki, chyba że się uda kupić je w cenie hurtowej w sporo niższej cenie.
HoodBoyz - najmniej na Allegro za koszulkę 39 zł, więc wychodzi na to samo co Urban Classics.

Ja mam parę koszulek Urban Classics od paru lat i wciąż się kozacko trzymają (nosiłem na co dzień przez parę lat, potem tylko do sportu).

Obie firmy oferują sprzedaż hurtową, więc mogę się dowiedzieć ile by to kosztowało. W Polsce Urbancity jest wyłącznym przedstawicielem Urban Classics - już do nich zagadałem i dowiem się jaka byłaby cena. Z HoodBoyz musiałbym chyba uderzać do Niemiec, więc na razie poczekam na Urban Classics.
Odpowiedz
no ja też bym wolał coś od Urban lub Hood,bo mały nie jestem,więc w fruit pewnie bym wyglądał jak debil Big Grin
najlepiej jakiś rozmiar XXXL Big Grin czarny Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Marcin myślę, że ludzie są w stanie zapłacić więcej za dobrą koszulkę która będzie im służyć co najmniej rok czasu - ja na pewno wolę dać nawet i 100 zł ale mieć coś trwałego i porządnie wykonanego.

Nie myślałeś o uderzeniu np do zhaftujsie.pl i zrobieniu zamiast nadruku wyszywanego projektu? Widziałem kilka rzeczy od nich i wychodzą naprawdę kozacko - Popkiller robił czapki na 3 edycje Młodych Wilków i z ich strony na serio pełna profeska. Koszt pewnie byłby jeszcze wyższy ale można by pomyśleć o jakiejś limitowanej edycji z serii collector's item Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Znajomy ma też maszynę do haftowania i nie ma problemu, żeby zrobił coś takiego. Dzięki za sugestię - można to rozważyć jako limitowaną serię "collector's item".

Co do materiału to może być np. Urban Classics. Tak jak pisałem moje sprawują się od lat kozacko. Zobaczymy tylko jaka wtedy będzie cena.
Odpowiedz
Jak będzie luzacka rozmiarówka w stylu HoodBoyz, to ja też ewentualnie mógłbym się pisać.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
W przypadku tej luźniejszej rozmiarówki powinno być tak, że jak weźmiesz mniejszy rozmiar to będzie luźniejszy krój, ale nie będzie typowo za wielka. Ewentualnie można zrobić dwie linie - normalne tańsze Fruit i droższe luźne Urban Classics. Wtedy po prostu osoby zainteresowane droższymi płacą więcej i zamawiam dla nich Urban, a dla reszty osób biorę na miejscu od ziomka.
Odpowiedz
za duzo tych dywgacji tu najpierw nich bedzie ogarniety projekt a poznije mozmey dyskutowac na czym on bedzie robiony Smile
Odpowiedz
Czekam na info od grafika, którego portfolio tu wrzuciłem. Podeślę mu to co było tu napisane i zobaczymy co wymyśli.
Odpowiedz
też się pisze
Odpowiedz