Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
(09-02-2014, 04:17:02)Marcin napisał(a):  Jakieś sugestie jak mogłoby wyglądać to coś w podobnym klimacie?

Ile według Was powinno być kolorów na projekcie? Czarny i biały (w stylu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/70/G-funk.jpg) czy więcej kolorów?

Jeśli chodzi o design, tak jak pisałem - zagaduję teraz do znajomego grafika, zapytam o aktualne portfolio i czy jest w ogóle teraz dostępny i podrzucę. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie na projekty to dawać znać.

Myślę, że można by przygotować coś w tym stylu:
[Obrazek: de5f1adba01751b8.jpg]

Można np. zrobić to logo kolorowe, umieścić wewnątrz jakieś lowridery, palmy i charakterystyczne g-funkowe quotes jak "where rhythm is life and life is rhythm" albo "I'm bumpin' G-Funk but u can call it what u want", itp.

Myślę, że dwie wersje kolorystyczne takiej koszulki (czarna i biała) byłyby spoko na początek Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Taka koszulka czarna i właśnie nie kolorowy nadruk tylko czarno biała była by zajebista
Odpowiedz
Mietek - megakozacki pomysł, dzięki! Myślę, że coś takiego będzie najbardziej uniwersalne, jednak jak macie inne pomysły to dawać znać.

Kolor wyglądałby pewnie lepiej na białej, a na czarnej lepiej wyglądałby nadruk czarno-biały.
Odpowiedz
ja bym dał te "g" co dal Mietek,nic lepszego i tak człowiek nie znajdzie, toż to pewnie jakiś fan zrobił i puścił w neta,Warren nie ma do tego praw,a zawsze można napisać i się spytać czy zezwoli na druk Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Najpierw zobaczymy jak to się prezentuje, ale jedną biorę na pewno !
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
(09-02-2014, 16:19:46)goly napisał(a):  ja bym dał te "g" co dal Mietek,nic lepszego i tak człowiek nie znajdzie, toż to pewnie jakiś fan zrobił i puścił w neta,Warren nie ma do tego praw,a zawsze można napisać i się spytać czy zezwoli na druk Big Grin

Praw autorskich do litery "g" to nikt nie ma hehe. Można zrobić literę właśnie w takim stylu, a w środku po prostu inne motywy.

Jeszcze jeden pomysł... Napis w stylu jak IN LUV WITH CALI na tej okładce: https://pbs.twimg.com/media/BZ23Fn3CIAE2lCA.jpg, ale zrobić np. IN LUV WITH G-FUNK lub coś podobnego (i wtedy w tych literach w tle też np. palmy, lowridery, słońce, cytaty itp.).

Co do samej koszulki, odpowiedź od mojego ziomka:

Cytat:Plastizol, farba wodna, folia flex, haft komputerowy, gramatura super premium 205g i cala rozmiarowka fruit albo gildan, ale polecany fruit bo sprawdzony. Ogolnie co do materialu to sie dostosuje jak bedziecie chcieli cos konkretnego
Odpowiedz
Ja mam T-shirt od hajzheimera: http://forum.g-funk.eu/Thread-T-SHIRT-G-FUNK-OWY (ten pierwszy), wiec osobiście wolałbym coś co nie byłoby identyczne do tego Wink.
Odpowiedz
Projekt nie byłby identyczny do tamtego ani nawet specjalnie zbliżony - tylko zainspirowany na zasadzie literki "g" i motywów w środku.

Materiał byłby dokładnie ten sam, podobno to najlepszy wybór. Jak się sprawdza ta koszulka po półtora roku noszenia?
Odpowiedz
Obczajcie sobie to portfolio: http://anim.carbonmade.com/ Sprawdźcie i "portfolio" i "t-shirts".

To portfolio innego grafika niż ten, który kiedyś robił dla mnie projekt. Ten grafik to znajomy mojego ziomka, który też współpracował z tym, który będzie nam produkował te koszulki.

W przypadku tego grafika projekt taki jaki mu wstępnie przekazałem (litera g z motywami w środku) kosztowałby mniej niż 100 zł, więc znacznie taniej niż korzystanie z tamtego serwisu.

Co do tego innego znajomego grafika, jeszcze czekam na portfolio, ale cena na pewno będzie sporo wyższa (kilka stówek).

Jeśli mielibyśmy się zdecydować na tego grafika, cena koszulek na 100% nie byłaby wyższa niż 60 zł z wysyłką zakładając co najmniej kilkanaście zamówień.
Odpowiedz
(09-02-2014, 16:12:24)Marcin napisał(a):  Mietek - megakozacki pomysł, dzięki! Myślę, że coś takiego będzie najbardziej uniwersalne, jednak jak macie inne pomysły to dawać znać.

Kolor wyglądałby pewnie lepiej na białej, a na czarnej lepiej wyglądałby nadruk czarno-biały.

Spoko, sam chciałem zrobić coś takiego ale brakuje mi w tej chwili czasu Smile Z kolorami faktycznie masz rację, myślę że spoko opcją byłoby również dodanie małej literki "g" lub pomniejszonej grafiki z tyłu na karku Smile

Czekam zatem na projekt, mam tylko obawy o rozmiarówkę bo jeśli chcecie użyć koszulek Fruita to niestety jest ona europejska i mała dla ludzi o moich gabarytach bo z tego co pamiętam XXL Fruita to amerykańska L'ka - myślę, że koszulki HoodBoyz były by dużo lepsze pod względem wymiarów i jakości bo mam kilka czystych T-Shirtów z tej firmy i strasznie je sobie chwalę a cena nie jest jakaś kosmiczna więc warto by rozpatrzyć tą opcję Wink

http://allegro.pl/hoodboyz-basic-contrast-tall-wht-blk-tee-xxl-24h-i3893467546.html
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz