Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
ja z chęcią przygarnę Wink
Odpowiedz
tez biore jak bedzie fajny kolor i design
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
jestem za działajmy
Odpowiedz
Również chciałbym najpierw zobaczyć jakiś wzór koszulki - najlepiej żeby było to coś prostego i klimatycznego Smile Wspominałem wcześniej, że dobrą opcją na początek byłoby stworzenie motywu opartego o słynne logo Warrena - nie chodzi mi o kopię jeden do jeden a raczej przygotowanie czegoś w podobnym klimacie Wink

Jeśli projekt mnie zainteresuje, również przygarnę jedną koszulkę dla siebie - najlepiej pierwszą zrobić w dwóch opcjach kolorystycznych (black & white).
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Spoko cena, też sie piszę Smile Ale też najpierw musiałbym zobaczyć design.
Odpowiedz
Jak będzie dobry projekt i rozmiarówka też biorę przynajmniej jedną.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Dzięki za wsparcie od wszystkich osób, które wyraziły zainteresowanie!

(08-02-2014, 15:51:57)StayTrue napisał(a):  Jaka gramatura, materiał, rozmiarówka, firma, metoda nadruku.

Zapytam kumpla i napiszę. Ma mi podrzucić kilka przykładowych koszulek, żebym mógł sprawdzić jaka jest jakość i wtedy dam znać.

(08-02-2014, 15:51:57)StayTrue napisał(a):  Duzo z tych projektów z tamtej strony to typowa tandeta niestety. Cóż, pożyjemy, zobacymy.

Nie upieram się, żeby ogarniać projekt z tej strony. Znam też profesjonalnego grafika (Polaka), więc mogę zagadać do niego. Na razie zapytałem o portfolio - jak coś dostanę to podeślę tutaj, żebyście mogli sobie ocenić jakość jego pracy.

(08-02-2014, 19:40:06)Mietek23 napisał(a):  Również chciałbym najpierw zobaczyć jakiś wzór koszulki - najlepiej żeby było to coś prostego i klimatycznego Smile Wspominałem wcześniej, że dobrą opcją na początek byłoby stworzenie motywu opartego o słynne logo Warrena - nie chodzi mi o kopię jeden do jeden a raczej przygotowanie czegoś w podobnym klimacie Wink

Jakieś sugestie jak mogłoby wyglądać to coś w podobnym klimacie?

Ile według Was powinno być kolorów na projekcie? Czarny i biały (w stylu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/70/G-funk.jpg) czy więcej kolorów?

Jeśli chodzi o design, tak jak pisałem - zagaduję teraz do znajomego grafika, zapytam o aktualne portfolio i czy jest w ogóle teraz dostępny i podrzucę. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie na projekty to dawać znać.

Parę luźnych pomysłów:

1. Klasyk typu napis G-funk oraz palmy, słońce i może jakiś lowrider w tle. Wszystko rysowane. Może też coś bardziej w takim stylu, ale też rysowane: http://c3.cduniverse.ws/resized/250x500/music/667/8184667.jpg
2. Nawiązanie do okładki "Regulate" - rysunek w podobnym stylu co artwork na płycie: http://fanart.tv/fanart/music/85d7666c-d3ce-4e2c-8b1b-f20db7cdae4f/cdart/regulate-g-funk-era-4ff4cd02b5fe3.png
3. Nawiązanie do Nate'a i rysunek w tym stylu: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51nlR5voOjL.jpg
4. Prostsze logo z napisem g-funk - coś w stylu tego co pisze Mietek.

Raczej stawiałbym na coś subtelnego i tylko projekt na przedzie na klacie - nic tandetnego na całą koszulkę.

Nie upieram się na żaden projekt ani jakikolwiek pomysł - decyzja należy do Was. Pomysły po prostu przekierowałbym wtedy do grafika i on by podesłał kilka wstępnych propozycji, z których wybralibyśmy najlepszą do dopracowania.

Ogółem nie chcę na projekcie robić napisu G-funk.eu, ale po prostu G-funk, żeby była to uniwersalna koszulka dla fanów g-funku, a nie gadżet reklamowy strony.
Odpowiedz
Jeśli projekt będzie ciekawy to również jestem zainteresowany taką koszulką.

Proste logo w stylu tego G-Funk Era (o którym wspominał Mietek).
[Obrazek: 9i0Wxhs.jpg]
Odpowiedz
No w stylu G funk era było by spoko.
Odpowiedz
Dzięki Rutran za to zdjęcie - myślę, że zamiast kombinować z tymi wieloma grafikami jednak uderzę do tego znajomego grafika, podeślę mu takie materiały i zobaczymy co wyczaruje.
Odpowiedz