Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
A taki pomysł zamiast nazwy miast powpisywać tam ksywy g-funkowych wykonawców/zespołów, ale fakt mogłoby to zepsuć efekt całkiem.
Odpowiedz
(13-02-2014, 22:34:03)Lucky Łuk napisał(a):  te palmy po lewej obok 213 nie pasuja - po nałożeniu na mapę nie wiadomo co to jest -jakby tusz sie rozlał

Będą skasowane.

(13-02-2014, 23:08:36)Krazy Quik napisał(a):  bardzo ładnie teraz to wygląda o wiele lepiej. myślę ze jest idealnie.
Ale mam takie pytanie. Czy koszulki będą dostępne tylko dla tych osób którzy teraz wpłacą kasę,przed tym jak to pójdzie do realizacji? Czy też da radę później trochę? Bo ze mną jest taka sprawa, że w tym momencie hajsu nie mam. Będę go miał pod koniec tego miesiąca (może),a jestem bardzo chętny nabyć tą koszulkę Smile Interesował by mnie jakiś duży rozmiar.

W takim razie zamówisz później. Nie będę zamawiał koszulek z góry - obecnie jest tylko opcja pre-orderu.

(13-02-2014, 23:18:00)Blood_ napisał(a):  Tam w tym projekcie słowo "rythm" to jest celowy zabieg żeby było bardziej slangowo? bo jeśli tak to spoko by było też w drugiej części napisu to zmienić Smile

Wow, dzięki za zwrócenie uwagi! Masakra, nie zauważyłem tego. Oczywiście powinno być rhythm.

(14-02-2014, 00:13:37)PwR napisał(a):  możesz poprosić o format png?
tu jak przybliżam nazwy miast sie rozmazuja.

To nie jest ostateczny plik. Ostateczny plik będzie w wektorach.

(14-02-2014, 01:01:35)adi760 napisał(a):  Jak już wszystko będzie ogarnięte to wrzuć finalną grafikę, rozmiarówkę i ceny, bo już się trochę pogubiłem Smile

Spoko. Powinienem to ogarnąć maks do soboty.

(14-02-2014, 01:02:38)Najsu napisał(a):  A taki pomysł zamiast nazwy miast powpisywać tam ksywy g-funkowych wykonawców/zespołów, ale fakt mogłoby to zepsuć efekt całkiem.

Już nie będziemy teraz kombinować.
Odpowiedz
Mi projekt pasuje, wystarczy zadbać o wykonanie teraz.
Mam pytanie Marcin a propos rozmiarów Urban luźniejszego kroju, w Twoim poście z L od razu przeskok jest na 2Xl, a co z XL-120/87 ? Taki rozmiar najbardziej by mnie interesował chyba. No i kwestia ceny jeszcze.
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Nie zauważyłem, oczywiście L też będzie. Dodałem jeszcze rozmiary dla XS. Dzisiaj wieczorem albo jutro zbiorę wszystko w całość i będzie szczegółowe info w nowym poście.
Odpowiedz
Z mapką znacznie lepiej się to prezentuje Smile. Co do rozmiarów, to czy będzie Urban Classics w rozmiarze S (chodzi mi o te "tall" tee)?
Odpowiedz
trochę się zlewa ta mapa z resztą. To dziwne półkole za lowriderem to słońce?
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(14-02-2014, 13:50:09)Rutran napisał(a):  Z mapką znacznie lepiej się to prezentuje Smile. Co do rozmiarów, to czy będzie Urban Classics w rozmiarze S (chodzi mi o te "tall" tee)?

S niestety nie jest w ogóle produkowane jeśli chodzi o krój urban, rozmiarówka zaczyna się od M.

(14-02-2014, 13:56:31)StayTrue napisał(a):  trochę się zlewa ta mapa z resztą. To dziwne półkole za lowriderem to słońce?

Tak, słońce. Projekt jest mały, z bliska będzie widać inaczej. Niedługo wrzucę wszystkie informacje.
Odpowiedz