Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G-funk Style - g-funkowa odzież projektowana dla użytkowników forum
Dobra panie i panowie, czas na poważnie zająć się wielokrotnie poruszanym na forum tematem odzieży g-funkowej.

Ostatnio kiedy ten temat był poruszony w 2011 miał być projekt od Shyzzle i ostatecznie nic nie wypaliło. Teraz chcę się tym zająć na poważnie. Jeśli będzie zainteresowanie, możecie się spodziewać koszulek maksymalnie w przeciągu najbliższych 2 miesięcy, chociaż planuję to zamknąć w ciągu miesiąca lub krócej.

Na pierwszy ogień idą same koszulki, potem można pomyśleć o czymś innym.

Wesprzyj pierwszą serię g-funkowych koszulek

Taki jest plan:
1. Wstępne wybadanie kto jest zainteresowany. Nie interesują mnie osoby, które "może" kupią jak będą miały kasę, tylko osoby, które są gotowe wysłać mi kasę na konto lub PayPal teraz. Jesteś gotów na zakup w tym momencie - napisz to w tym temacie.

2. Po wstępnym potwierdzeniu zainteresowania zagaduję do ziomka, który się zajmuje między innymi produkcją koszulek z nadrukami, żeby się dowiedzieć jakie byłyby dokładnie koszty. Znajomy zajmuje się tym już od pewnego czasu i będzie w stanie wyprodukować koszulki wysokiej jakości z bardzo trwałym nadrukiem.

Jak dowiem się jaka byłaby cena w zależności od sztuk i projektu, zbieram z góry pieniądze na koszulki. To najlepszy sposób na zweryfikowanie zainteresowania. Jeśli będzie zamówienie na co najmniej 30 koszulek, gwarantuję Wam, że będziecie trzymali w ciągu najbliższych tygodni swoją g-funkową koszulkę/koszulki w rękach.

3. Zależy mi na profesjonalnym designie i dużym wyborze projektów, więc projekt pójdzie na http://www.99designs.com. Za 189 dolarów powinno być zaprezentowanych około 30 designów. Z zaprezentowanych designów wspólnie wybierzemy najlepszy/wprowadzimy do niego poprawki.

Możecie sobie zobaczyć jaki mniej więcej będzie wybór designów np. w tym przykładowym projekcie: http://99designs.com/t-shirt-design/contests/dance-euphoria-music-related-t-shirt-design-120841/entries#contest-breadcrumbs

LUB

Mogę zagadać do znajomego grafika (zawodowca), który pewnie wykona kilka porządnych designów za mniejszą kasę. Wtedy koszty jednostkowe poszłyby w dół, ale wybór designów na początku będzie trochę mniejszy.

4. Po wyborze designu uderzam do ziomka i zabieramy się za produkcję koszulek w zamówionych przez Was rozmiarach. Zaznaczam, że koszulki będą miały prawdopodobnie tradycyjny krój (nie luźny hip-hopowy) - podam jednak wszystkie wymiary dla każdego rozmiaru, żeby każdy mógł sobie dopasować styl tak jak mu odpowiada.

5. Wysyłka i lans na osiedlu.

Wstępne koszty pierwszej serii

W pierwszą serię koszulek trzeba wkalkulować koszt designu. Wstępne szacunki kosztów:

1. Design = ~600 zł (pamiętajcie, że to koszt za otrzymanie co najmniej kilkunastu profesjonalnych designów, z których wybierzemy ten, który najbardziej przypadnie Wam do gustu (będzie można też poprosić designera o wprowadzenie poprawek) - nie będzie taniego designu od kumpla, który się czasami "bawi" w Photoshopie)
2. Cena koszulki = ~50 zł (?)

Ostatecznie zakładam, że cena jednostkowa nie powinna przekroczyć 70 zł (plus koszty wysyłki). Im więcej zamówień, tym niższa cena, więc jeśli ogarniecie dodatkowo zamówienia od kumpli, kumpel, braci, sióstr, kuzynów, kuzynek, dziadków i babci to tylko lepiej dla wszystkich.

Update: dowiadywałem się ile mniej więcej kosztowałaby jedna koszulka wysokiej jakości i w zależności od projektu powinna kosztować 20-25 zł, więc ostatecznie powinniśmy się spokojnie zamknąć w kosztach 60 zł, możliwe że nawet z wysyłką.

Czas na pierwszy krok - kto jest na tyle zainteresowany, że mógłby mi przelać w tym momencie ~70 zł na koszulkę/więcej na kilka koszulek?

Przy okazji podrzucajcie idee na design, jaki najbardziej by się Wam podobał. No i jaki kolor koszulki - zakładam, że na start zwykła biała będzie najbardziej uniwersalna, ale to pozostawiam Wam.

Lecimy z tematem. Odpowiednie zainteresowanie tym razem gwarantuje realizację tego pomysłu.

AKTUALIZACJA: projekt gotowy

http://www.g-funk.eu/1.jpg
http://www.g-funk.eu/2.jpg
http://www.g-funk.eu/3.jpg
Odpowiedz
Jestem w stanie przelać Ci automatycznie za 2 koszulki, jednak mam na myśli tu dwie koszulki o innym design'nie, dobrze się rozumiemy ? Czy teraz zostajemy przy jednym, pierwszym, dziewiczym ?. Twój znajomy robi także metki do koszulek, czy byłaby to zwykła biała z jakiejś firmy.

Pomysł to na pewno palmy i oldschoolowy napis G-funk, nie ma co przesadzać też z rzeczami, bo potem napierdolone tego jest i nic nie widać.

PS. Wybiegając trochę w przyszłość, będziemy myśleć nad bluzami?
Odpowiedz
Na razie jeden kolor koszulki, jeden design. Jak będzie dalej zainteresowanie to możemy pomyśleć nad innymi designami. W przypadku jednego designu jesteś chętny na jedną koszulkę czy dalej na dwie?

Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie koszulkami, to w przyszłości można też pomyśleć nad bluzami i innymi ubraniami lub gadżetami. Wszystko zależy od Was. Jest zainteresowanie = będzie realizacja.
Odpowiedz
ja musze najpierw zobaczyc design o ptem sie zdecyduje ale jak bedzie fajny to lykam dwie bez problemu
Odpowiedz
W takim razie za jedną jestem zdecydowany kupić na 100 procent. Ewentualnie jeślibyśmy zrobili czarną/białą wtedy, po jednej z tego koloru.
Odpowiedz
ja bym był chętny na czarną koszulkę,ale tak jak Hater muszę najpierw zobaczyć design
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Zobaczymy design,kupię po prostu k-urwa kupię !
Odpowiedz
Jeśli była by taka możliwość i prezentowało by się godnie to nie ma problemu żeby kupić.
Odpowiedz
Dowiadywałem się ile mniej więcej kosztowałaby jedna koszulka wysokiej jakości i w zależności od projektu powinna kosztować 20-25 zł, więc ostatecznie powinniśmy się spokojnie zamknąć w kosztach 60 zł, możliwe że nawet z wysyłką.
Odpowiedz
Jaka gramatura, materiał, rozmiarówka, firma, metoda nadruku.

Duzo z tych projektów z tamtej strony to typowa tandeta niestety. Cóż, pożyjemy, zobacymy.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz