Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Full cap Compton New Era
Witam serdecznie odwiedzających ten temat Smile chcę zakupić sobie full cap'a New Era Compton. Przeszukałem już bardzo dużo możliwych stron i nie mogłem znaleźć aż natknąłem się na japoński sklep online http://www.winfieldcaps.com/store/wct/i_002.html Moje pytanko brzmi, czy ktoś orientuje się jak mam się poruszać na tej stronie i zakupić owy przedmiot Smile ? Bo ja wymiękam. Jest też druga opcja z którą muszę się zwrócić do Was, czy posiadacie jakieś info na jakiej innej stronie mogę kupić tego full cap'a ? Z góry dzięki jeśli ktokolwiek zechce mi pomóc. Pozdrawiam 5 !
Odpowiedz
Kiedyś na Urbancity widzialem. Mozesz poszperać Big Grin
Odpowiedz
Stary, lepiej jest złapać kontakt z kimś z Compton i poprosić żeby Ci kupił oryginalną czapkę, one tam kosztują po 10-15 $, potwierdzone info, zapłaciłbyś co prawda podobnie z całą wysyłką itd, ale miałbyś oryginał i to straight outta compton Big Grin
Odpowiedz
Tylko ciezko taki kontakt zlapac
Odpowiedz
Nie prawda Wink Wiele undergroundowych raperów ma fejsa, idzie z nimi popisać o muzyce sporo, niektórzy nadal robią muze, ale underground cały czas Wink
Odpowiedz
no masz racje Kamil, nie brałem tej opcji pod uwagę, ale to może być trudne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości