Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fredwreck
Syn uchodźców z Palestyny - FREDWRECK! Dla mnie jest mega kozakiem jeżeli chodzi o produkcję! Dziwię się, że praktycznie nikt go nie wymienia w swojej ulubionej 10 producentów, a to przecież dzięki niemu mamy takie perełki Kurupt'a – Represent that G.C., Who Ride With Us, Calling Out Names z płyty "Tha Streetz Iz a Mutha" oraz większą część materiału ze "Space Boogie: Smoke Oddessey", a pamiętacie "Gangsta Rap" Tha Dogg Pound? Tak! To też popełnił Fredwreck. MC Eiht "Automatic"! Foesum "West Coast Ridaz"! Wszystko co mu zawdzięczamy macie tutaj wypisane. Współpracuje z całą "śmietanką" z zachodniego wybrzeża. Często oddaje na płytę jedną swoją perełkę, która wyróżnia się z całej produkcji!

FREDWRECK PRODUCTIONS:

Odpowiedz
Video 
http://www.youtube.com/watch?v=7bzSw2hbO7M

http://www.youtube.com/watch?v=PvnkZ9fwcmA
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Produkcje Fred'a charakteryzują się nietypowym brzmieniem, niektóre podkłady brzmią dosyć kosmicznie, są i takie, które brzmią klasycznie. Fredwreck często eksperymentuje z brzmieniem, efektami, tempem.

Uwielbiam ten track, bezapelacyjnie perełka z TBCT. Świetne bębny, klawisze, "moog'owaty" bass i funk'owa gitara + Nate na refrenie.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=P8YkgHYgf6c

Nassar, to dla mnie przekozak - jego newschoolowy G-Funk rozkłada na łopatki. "Bo$$ Playa", "Callin Out Names", "Pop Ya Colla", "Gangsta Rap", "Get Your Walk On (Remix"), produkcje na "Smoke Oddessey", 2. płycie EastSidaz, Doggy's Angels czy Roscoe to mistrzostwo świata. Wiem, że z Battlecatem pracują nad nową płytą WC, więc powinno być gorąco...
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, że to Fredwreck stoi za S.T.O.P. (Stop The Oppressive Politics) Movement, które jest ruchem antywojennym (głównie przeciwko atakom USA na kraje Bliskiego Wschodu). Wyszły dwa naprawdę mocne tracki (wyprodukowane przez Fredwrecka oczywiście):

Oba tracki są na składance Parisa Hard Truth Soldiers.

Tutaj macie zresztą występ Farida na Fox News jeżeli chodzi o ten temat:

"Remember, you were born in America" - LOL.
Odpowiedz
Ten numer "s.t.o.p. movement - down with u.s" pochodzi z czwartego albumu Bad Azz'a - Executive Desision , a dwie wersje są na Fredwreck'a - Greatest Hits
polecam
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
ten spis od Zlevikka pomija 2 albumy ktore Fredwreck wydal Greatest Hits vol. 2 i album kompilacja z raperami z bliskiego wschodu niesty nie pamietam juz tytulu
Odpowiedz

Zawsze lubiłem ten track,tłusty beat.
Odpowiedz
Dobre produkcje od Freda:

Odpowiedz
Mam pytanie, czy tylko mi bit w kawałku Snoopa- Peer Pressure z Doggumentary kojarzy się z wcześniej wyprodukowanym przez Fredwrecka instrumentalem do kawałka Crazy ? Tongue
Bit został wyprodukowany przez Fredwrecka, jednak ten bass mocno przypomina mi Crazy przez co wydaje mi się, że Fred robi się powtarzalny Wink
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości