Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freddie Gibbs

Raper z Gary w Indianie. Bardzo dobra EPka Str8 Killa w pierwszej kolejności polecam National Anthem. Niektórzy porównują go do Tupaca z powodu podobnego głosu i przekazywanych treści.

Dyskografia:

Albums:
Baby-Faced Killa (2011)

EPs:
Str8 Killa (2010)

Mixtapes:
Full Metal Jackit: The Mixtape [Vol. 1] (2004)
Full Metal Jackit: The Mixtape [Vol. 2] (2004)
Live from Gary, Indiana (2007)
Live from Gary, Indiana [Part 2] (2008)
The Miseducation of Freddie Gibbs (2009)
midwestgangstaboxframecadillacmuzik (2009)
Str8 Killa No Filla (2010)
'A Cold Day In Hell'(Spring)
'Hell On Earth'(Summer)
'Satan' (Fall)
Odpowiedz
Ciekawy raper, na midwest... cała masa follow upów, poza tym cenię sobie, jako fan BTNH, jego przyspieszenia. Porównania do 2paca uzasadnione, bo i głos, i przekazywane treści momentami bardzo podobne. Słyszałem dwie rzeczy od niego i o ile midwest... mi się bardzo spodobało, o tyle Str8 Killa No Filla przypadła mi do gustu trochę mniej, nabrała dziwnego brzmienia.
Odpowiedz
bardzo dobry mc mlodego pokolenia nowy mixtape jest naprawde kozacki teraz tylko czekac na pelny album
Odpowiedz
Porównywany nawet do Tupac'a? Ciekawe Wink Musze bardziej obczaić typa, ale po przesłuchaniu paru kawałków jestem mile zaskoczony. Głos nie bardzo podobny do Pac'a, ale z wyglądu to nawet trochę podobny Wink.
[Obrazek: Tupac_Signature_5_by_cuwangfx.jpg]
Odpowiedz

Jaram się tym na maksa, jeden z lepszych tracków jakie słyszałem w 2011. Co ciekawe w Łodzi w Lipcu ma odbyć się "Międzynarodowy Festiwal Kultury Miejskiej", i możliwe ze będzie też tam Freedie Gibbs. http://www.51arena.pl/ - tutaj jest głosowanie.
Odpowiedz
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh9t1jKfSAF2FumlUI

Nowy teledysk Freddiego - Neighborhood Hoes. Dobra nawijka, ale cały track ogółem monotonny.
Odpowiedz
Nawet ciekawy zawodnik co prawda sprawdziłem jego kilkanascie tracków ale moge stwierdzic ze jest nawet dobry
Kto według was lepszy Gibbs czy Lemar
Odpowiedz
MI Freddie lepiej siada, ma lepszy głos. Sprawdzam obu teraz więc mam porównanie.
[Obrazek: 1326119924_0_big.jpg]
"Rap is something you do, hip hop is something you live"

Odpowiedz
Jeden z ciekawszych świeżych zawodników. Po ostatnich EPkach z Madlibem i kilku wcześniejszych mixtape`ach oczywiście czekam na jego solówkę.
Najnowszy teledysk do "Shame" z EP "Shame". Początek to "Terrorists".

Z wcześniejszej EP "Thuggin`"

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Tym razem gościnna zwrotka u DaVinciego z Bay Area
DaVinci ft. Freddie Gibbs - "MYOB"

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości