Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Francuski g-funk
a tego akurat nie wiem,nie sprawdzałem jeszcze całego albumu
za produkcje w tym tracku odpowiada Slizzy, taki nasz Rutran Big Grin bo widziałem sporo jego bitów na sprzedaż na yt Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Tą grupę znacie ? Smile
Jeden z pierwszych g-funkowych tracków z Francji jaki usłyszałem z parę lat temu Tongue
[Obrazek: tumblr_n13si3gKpL1szbfero1_400.gif]
Odpowiedz
Wszystkie kawałki które tu zaproponowaliście przesłuchałem po kolei ... dobre są .
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Polecam przyjrzenie się talkboxerowi Mista Fonk. Od czasu do czasu męczy ucho, ale momentami te francuskie wersy na TB brzmią naprawdę kapitalnie! Do tego bity - IMO - kosa!!!

Mista Fonk's chiiiiit:
* Connectionz (2008),
* Connectionz Vol. 2 (2010)
...& cummin' soon - West Coast Connection (by Mista Fonk & Lil Joker).
Odpowiedz
Obczajcie sobie tę kompilację z tego roku (2012):

[Obrazek: scaled.php?server=651&filename=5...res=medium]

Większość tracków jest g-funkowa i spora część z nich MIAŻDŻY. Gościnnie na jednym tracku OG Daddy V (track niszczy) i na innym Foesum (track niszczy jeszcze bardziej):

Odpowiedz
Kurcze, kozak. Podoba mi się, polecam. Wink
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Świeży track z Francji:

Bezapelacyjnie jeden z najlepszych francuskich g-funkowych tracków jakie kiedykolwiek słyszałem. GENIALNY teledysk - motywy z okładkami niszczą, mistrzowskie wykonanie.
Odpowiedz
sry ze offtop masz moze marcin ten album kedy co on pokazuje na poczatku? nie moglem go znalezc

track dobry
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Ten album to Les contes de la street. Miałem go kiedyś sprawdzić i zapomniałem. Teraz sobie sprawdzę.
Odpowiedz
[Obrazek: 1319876759_aelpeacha-gangsta-music-2011-...rap.ru.jpg]

Aelpéacha - Gangsta Music

Jeden z najlepszych francuskich albumów jakie kiedykolwiek słyszałem. G-funk na najwyższym poziomie, nie ma żadnego słabego tracka. Wszystko miażdży - produkcje, nawijka, refreny, talkbox. Każdy to powinien sprawdzić.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości