Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmowe Zapowiedzi Filmow i Seriali (Trailery)
sam tytul mowi sam za siebie. skoro mamy juz co ogladalismy warto by tez zasugerowac cos ciekawgo co sie wkrotce ukaze.
Jezeli jezdzicie/chodzicie na festiwale filmowe to tez mozna tu wrzucic jakies informacje.

Moja sugestia wrzucajcie tylko to na co czekacie i czym sie intersujecie bo nie widze sensu wrzucac calego scierwa z neta Smile ode mnie mozecie oczekiwac duzo rzeczy na temat horrorow i azjatyckiego kina Cool
i mozna tu prowadzic dyskusje tez na temat tych filmow
a ja zaczne trailera do drugiego sezonu Hannibal i oj zapowiada sie kozacko

no i film na ktory czekam chyba najbardziej w tym roku The Raid 2: Berandal - 2 ipol godz mordobicia w najwyzszej jakosci

Odpowiedz
nowy trailer do The Raid 2 Smile

Hammer Girl HeartHeart

http://bloody-disgusting.com/news/3274072/sundance-14-second-trailer-for-the-raid-2-looks-huge-and-carries-a-hammer/
Odpowiedz
1 sezon hanibala byl kozacki ,rowniez czekam na nastepny sezonikCool

Lubie kino angielskie w klimacie dobrego humoru i krymiinału,ten film moze być dobry

Z nowych seriali to mnie zaciekawiło i zamierzam obejrzec:

Dwaj detektywi z Luizjany, Rust i Martin, pracują nad sprawą morderstw, która sięga do 1995 roku.
Dodatkowo Woody Harrelson w głównej roli a lubi typa
Odpowiedz
(22-01-2014, 13:23:07)funky child napisał(a):  DOM HEMINGWAY
Lubie kino angielskie w klimacie dobrego humoru i krymiinału,ten film moze być dobry

Z nowych seriali to mnie zaciekawiło i zamierzam obejrzec:
Dwaj detektywi z Luizjany, Rust i Martin, pracują nad sprawą morderstw, która sięga do 1995 roku.
Dodatkowo Woody Harrelson w głównej roli a lubi typa

Dom bardzo dobry film. mial juz swoja premiere w UK i moge smialo polecic

a co do serilau (dla mnie mega dobrze) ale jak ktos nie lubi 'wolnych' seriali to mu sie nie spodoba
Odpowiedz
pierwsza reakcja po swiatowej premierze

Cytat:What is perhaps the most anticipated film of 2014, at least for most of us at Twitch, made its world premiere this evening at the Sundance Film Festival and suffice to say, the sequel does not disappoint. Clocking in at two-and-one-half hours, The Raid 2 greatly expands on the world created by Gareth Evans in the first film The Raid: Redemption. With the expansion of the world comes so much more action, so much more imagination, and so so SO much more violence. This is not a movie for the faint of heart. In fact, the film actually had to be paused at one point and the lights brought up so one man who had lost consciousness could be removed (he eventually walked out under his own power).

We'll have a full review for you very soon but as the credits roll, we want to let you know that boy are you in for a treat.

Aside from the rampant violence, the most notable part of the film is the depth of story line at work. There is a very complex plot that involves three crime syndicates, the government, and multiple levels of double-crossing and subterfuge. I'd be lying if I said I have it totally figured out after one viewing, but it never feels confusing to a level of distraction.

But of course the real star is the martial arts and my god is there a lot on display. Anyone who was a fan of the head smashes and knee kicks in the first film will be oh so pleased. Get ready... this film is about to blow your mind. Now I really want to go watch it again.

cos czuje ze bedzie dobrze
Odpowiedz
nowy horror OCULUS i podobno zbiera dobre recenzje wiec jest na co czekac

http://bloody-disgusting.com/news/3274534/awesome-oculus-trailer-bleeds-scares/

i cos z Holandii - zapowiada sie dobra beka cos na w stylu SNATCH

Odpowiedz
nowy serial SALEM

http://bloody-disgusting.com/news/3277652/tv-hell-freezes-over-in-salem/

i drugi sezon BATES MOTEL

i kazdy kot jest zainteresowany horrorami powinien chociaz raz w zyciu zawitac na Frighfest Smile line-up na edycje w Glasgow:

FRI 28 FEB – GFT Screen 1

13:30 SAVAGED (Scottish Premiere)
15:40 PROXY (UK Premiere)
18:45 WOLF CREEK 2 (UK Premiere)
21:15 THE SACRAMENT (Scottish Premiere)
23:30 AFFLICTED (UK Premiere)

SAT 1 MARCH – GFT Screen 1
11:00 VIDEO NASTIES: DRACONIAN DAYS (World Premiere)
13:30 THE SCRIBBLER (World Premiere)
16:00 TORMENT (European Premiere)
18:30 MINDSCAPE (UK Premiere)
21:00 ALMOST HUMAN (Scottish Premiere)
23:15 KILLERS (UK Premiere)
Odpowiedz
troche zapowiedzi Smile

druga czesc Sin City - kto nie czeka ten wiadomo ......

nowy produkcja z Korei tez zapowiada sie ciekawie

nowy trailer for Oculus

no i na koniec remake kozackiego filmy 12 Beloved pod nowym tytulem 13 Sins. jak ktos nie widzial orginalu to bardzo polecam

Odpowiedz

Odpowiedz
Sin City wiadomo czekanko,1 czesc mega kozaczna.Ostatnie 5 trailerów hejters które zapodałes odziwo bardzo interesujace i zaciekawily mnie na tyle ze obejrze te produkcje.
Odpowiedz