Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fam Bam Clicc
[Obrazek: hqdefault.jpg]

Grupa z Los Angeles, w skład której wchodzili Baby Nucc, Du Low D, E-Wacc, Squee Bas, Yardsticc i Baby Q-Ball. Wydali jedynie 2 EP - Da Bombay (1995) i Way 2 Real (1998). Za produkcję odpowiedzialni byli Baby Q-Ball, Du Low D i Greqski Royal.
Mieli dołączyć do Ruthless Records, ale przedwczesna śmierć Eazy`ego pokrzyżowała te plany. W planach był album Ghetto Famous, który ostatecznie nigdy nie został wydany. Way 2 Real miało zapowiadać tę płytę.
Do dzisiaj częściej lub rzadziej nagrywa Yardsticc i Squee Bas. Baby Q-Ball nie żyje, Baby Nucc siedzi lub siedział.

Kawałek ze składanki Million Dollar Dream - High Powered Double Album wydanej w 1997 roku. Kawałek ten również miał się znaleźć na ich albumie.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Yard sticc i Sqee Bas maja na koncie solo albumy

[Obrazek: img20130326165613.jpg]

[Obrazek: dsc00178bz.jpg]
Odpowiedz
zajebista grupa szkoda że nie wydali LP... Ale EP'ki które wydali są bardzo dobre, kawała dobrej muzyki.
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
(24-02-2014, 23:01:17)HAter From SD napisał(a):  Yard sticc i Sqee Bas maja na koncie solo albumy
Miałem dokładniej napisać, ale zapomniało mi się.

No i jeszcze E-Wacc i Sqee Bas na N.O.T.S. oczywiście.
Odpowiedz
Cytat:Grupa z Los Angeles

Oni nie są przypadkiem z Oakland? Pytam, bo sam już nie wiem
Odpowiedz
Nie. Praktycznie w każdym kawałku jest wspominane skąd są, co reprezentują. Choćby Baby Nucc nawijający w I Keep Rollin', że jest z LBC.
76 East Coast Crips
Odpowiedz
Ok, dzięki.
Odpowiedz
Całkiem przypadkowo natrafiłem na info, że Baby Nucc wyszedł jeszcze w tamtym roku po 18 latach odsiadki za napad z bronią w ręku. Prawie pół życia za kratami.
Wypuścił jakiś nowy numer na newschoolowym bicie.

Wystąpił też w jakimś reality show Love After Lockup   Rolleyes

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości