Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eripe
Reprezentant Krakowa, debiutant i freshman na polskiej scenie, którego pierwszymi podziemnymi projektami są nagrane w 2012 roku płyty pt. Chamskie Rzeczy oraz Odium EP .

Jego rap to mocne i wyraziste linijki, mroczny i niepokojący klimat, chamskie i kontrowersyjne poglądy, soczyste i bezkompromisowe bragga oraz szokujące i obrazoburcze storytellingi. Nie przebiera w słowach i chętnie dzieli się swoimi chorymi wizjami i twardym podejściem do życia. Jego teksty to mnóstwo gorzkich, aroganckich i budzących skrajne emocje wersów, wyszukane metafory, pomysłowe porównania i ciekawe gry słowne.

Reprezentant ekipy Patokalipsa. Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym pełnoprawnym albumem długogrającym pt. Dead Man Rapping. warto dodać że w 2013r. wydał album wraz z Quebonafide pt. "Płyta Roku".

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Słyszałem pare kawałków, jest niezły ale nie porwał mnie specjalnie mimo że wielu znajomych się nim jara.
Odpowiedz

Haha Big Grin
Odpowiedz
Nic nie słyszę :/

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Chyba za słabe głośniki masz Tongue
Odpowiedz
na moje ten "przeciętniak" może ssać, gówno wprowadza do Rapu, jest jak ta cała masa nowych raperów, może i dobra ale gówno wprowadza, albo brzmi za nowocześnie
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Przesłuchałem jeden z kawałków z pierwszego posta i muszę stwierdzić, że gościu jest słaby. Ciąglę tylko słyszę "chuj, mnie to pierdoli, jebną pancza" i słabe przechwałki. Nie ogarniam dlaczego się nim ludzie podniecają :/

Odpowiedz
(02-03-2014, 21:25:06)adi760 napisał(a):  Przesłuchałem jeden z kawałków z pierwszego posta i muszę stwierdzić, że gościu jest słaby. Ciąglę tylko słyszę "penis, mnie to pierdoli, jebną pancza" i słabe przechwałki. Nie ogarniam dlaczego się nim ludzie podniecają :/

bo ludzie nie wiedzą co dobre dla tego podniecają się gównem Smile "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy..." Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=XWo5YdpHBrI
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Na dodatek ma głos jak Bro...

Odpowiedz
Przecież Ci wszyscy 'newschoolowcy' i tacy jak ten wyżej to jest regres polskiej sceny pod względem przekazywanej treści i dobrej, dojrzałej bajery, rap o rapie, ale gówno najlepiej się czuje, bo Ci ich słuchacze jeszcze robią w pampersa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości