Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eminem
po pierwsz Eminem był juz na odwyku....i wydał Relapse wg mnie zajebistą płytę z kozackimi bitami Dre.
Odpowiedz
Co do tych beatów od Dre to bym się kłócił ,bo może i Em sprostał zadaniu i jakoś to wygląda to Dre odjebał taką gnój z produkcjami.
Odpowiedz
najlepsza to "Off The Wall" i "Infiniti" Big Grin
zresztą wszystkie mi się podobają prócz "Relapse"
Odpowiedz
A co sądzicie o teledysku i piosence Eminema "Not Afraid"? Ja mam mieszane uczucia, ale, na pewno ta piosenka nie jest dla mnie jakaś bardzo dobra, ani bardzo słaba.
Odpowiedz
Zaczynałem słuchać rapu od Eminema, uwielbiam jego płyty ale Relapse nie było już takie dobre...
teraz ten singiel zapowiada totalną klapę... może nie tekstowo ale oprawa muzyczna i goście na płycie pokroju PINK... tragedia
Odpowiedz
O taak, Pink, Lil' Wayne i Rihanna, co to są za goście? Angry
Odpowiedz
no ten nowy kawalek z Pink ,jest kiepski
jak dla mnie E skonczyl si epo 2 plycie
mial pozniej jakie przeblyski
ale ten nowy kawalek bardziej rockowi jak dla mnie brzmi niz rapowo
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Mi się nawet podoba "Relapse" i wszystkie jego poprzednie albumy. Ale ten kawałek z Pink nawet nie pamiętam jak brzmiał, bo go raz przesłuchałem i od razu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu takiego shitu drugi raz słuchać.
Odpowiedz
(03-06-2009, 18:07:17)goral15_007 napisał(a):  Każdy w mniejszym lub większym stopniu zna jego biografię, więc nie ma sensu jej pisać. Co o nim sądzicie? Jak dla mnie jest bardzo dobry, ma przeflow i potrafi świetnie zmieniać głos (np. "The way i am"), niestety czasem też na bardzo irytujący (prawie cale Relapse). Ogólne jaram się "Marshall Mathers LP" i "Eminem Show", a reszta jakoś mi nie podchodzi.

The Slim Shady LP (1999)
The Marshall Mathers LP (2000)
The Eminem Show (2002)
Encore (2004)
Relapse (2009)

Dyskografia niekompletna. Brakuje "Infinite" z 1996 i jego demo lp z 1995 r. wydanego tylko na kasecie. Osobiście nie lubie jego muzyki.

Pozdro
Odpowiedz
nienawidze tego typa ale trzeba przyznać że TMM to dobra płyta
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości