Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eis
Szkoda typa, bo w swoich czasach wyprzedził polski rap o 10 lat. Można powiedzieć, że tak naprawde od niego się zaczął polski rap, bo jako pierwszy miał dobre flow i technike.
[Obrazek: WENA+png.png]
Odpowiedz
[Obrazek: Eis.jpg]

EIS OBCHODZI DZIŚ 33 URODZINY!

Mam nadzieję, że zarobił ten milion, gdziekolwiek jest, cokolwiek robi.

Najlepsza polska rap-płytka.
Odpowiedz
Co jak co, dla rapu zrobił bardzo dużo... jednak nie wiem czy jakby nagrał kolejny album, nawet w czasach swojej świetności to czy i tak nie został by pomijany przez wielu, bo byłby nie rozumiały, czy za świeży na tamte czasy - a jak dobrze wiemy rok 2003 to nie 2014/2015 gdzie świeże jest mega, lecz tam w 03 trzeba było być na równi ze wszystkimi. Wybijać się jeszcze można by, ale na pewno nie robić nic nowego, innego przykład - Hardkorowa Komercja.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Album też chyba nie sprzedał się jakoś oszałamiająco, na dodatek sam Eis powiedział niedawno, że ciężko by mu było być raperem na codzień. Jednak cała ta otoczka ze zniknięciem nadaje temu materiałowi dodatkowy smaczek (i to nie tylko ze względu na tytuł).

Z tym drugim albumem to też ciekawa sprawa mogła być - gdzieś słyszałem, że podobno miał nagrany, ale coś po drodze musiało nie pyknąć, a sam Jacek nie chce mieć z rapem nic wspólnego tak jak Smarki. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że kiedyś ktoś spłodzi drugie takie proste a zajebiste CDs jak GJE czy WPZLJŻ.
Odpowiedz
Szczerze - to wątpię w nowe albumy, które będą jak te stary... rap odbił w inną stronę, a tych co zostają przy swoim będzie dwóch czy trzech, ale nie będą mieli takiej siły przebicia, dlatego raczej oni też pójdą za stadem jak barany... a szkoda.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości