Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eazy-E
Myślę że postać znana wszystkim użytkownikom naszego forum ,a jeśli nie ,zapodaję link do biografii napisanej przez Marcina

http://www.g-funk.eu/eazy-e

No dla mnie jest raperem świetnym , i wali mnie gadanie że nie pisał tekstów (na "Duz It" napisał kilka tracków).Flow dla mnie ma bardzo dobre , a głos dla mnie wyśmienity ! . Polecam wszystkim film biograficzny , "Impact Of A Legend" .Ogólnie bardzo go lubię ,a w dodatku rozsławił G Rap , za co mu dziękuję .Za 6 dni w CPT obchodzony jest Eazy E Day , więc nie zapomnijcie . A co wy o nim sądzicie ??? Pozdrawiam
Odpowiedz
Marcin pisał tą biografię Big Grin A co do E, to mój ulubiony raper, a że nie pisał sam tekstów to nie do końca prawda... wiadomo pomagał mu Ice Cube, później Cold i Shaki, ale w większości kawałków po rozpadzie miał udział (swoje zwrotki). Trochę zjebał sprawę z tym Eazy-Duz-It (w albumie ogromny udział mieli Dr. Dre, Ice Cube, MC Ren i D.O.C), a on kasę wziął dla siebie, Cube był wtedy najmądrzejszy z nich to odszedł Big Grin No i założył najważniejszą wytwórnię gangsta rapu, odkrył znakomitych raperów i nie tylko (Black Eyed Peas) a jego solówki są świetne jak dla mnie.
Odpowiedz
Jest to bezsprzecznie legenda rapu, miał ogromny wpływ w rozsławieniu gangsta rapu w USA założył jedną z największych wytwórni rapowych na świecie i wypromował wielu świetnych raperów. Osobiście to ja go bardzo lubie ale nie uważam go za jakiegoś dobrego rapera, conajwyżej przeciętnego jak wiadomo próbował sam pisać niektóre teksty ale jak dla mnie zadobrze mu to nie wychodziło do tego słabe flow, ale przyznać musze, że głos miał świetny chociaż znajdzie się pare lepszych. A zapomniałem dodać, że w NWA nie podoba mi się, nie dość, że słabo rapuje to jeszcze opierdala innych z kasy.

Ulubione albumy:
It's On
Duz It
Str8 of tha Muthaphukkin Compton.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Subiektywnie go lubię, wręcz bardzo, moja ulubiona płyty to It's On. Ale obiektywnie za dobry nie jest moim zdaniem...
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
Dziś Eazy-E Day w CPT.Niech pamięć o tym raperze trwa wiecznie ;(

[Obrazek: 487da057-7e84-040d-0855-7435043eee41-New..._EasyE.jpg]
[Obrazek: 02.gif]

[Obrazek: t.250.eazye_stone.jpg]

[Obrazek: ez.001.jpg]

[Obrazek: 1418537_230x301.gif]

[Obrazek: eazy-e.jpg]

[Obrazek: s25t3o.jpg]

[Obrazek: Sunshine_Rapper_Eazy_E_at_Tyson_Stewart_...c_City.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 0500_eazy_e_a.jpg]

[Obrazek: eazy-e.jpg]

[Obrazek: EAZYE1.jpg]

[Obrazek: l_fd4fcdfdfd2f49b5d02f878c29da4527.jpg]
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Tak, dzisiaj rocznica. Rest in Peace G.
Odpowiedz
R.I.P ...
Odpowiedz
R.I.P [*]
Odpowiedz
Hehe dzisiaj po raz nie wiadomo który słuchałem kolejny raz Foe Tha Love Of $ i doszedłem do wniosku, że Eazy zarapował tam chyba swoją najlepszą zwrotkę w życiu. Nie chodzi mi przy tym o sam tekst, ale o to, jak to zarapował. Ktoś się zgadza ze mną?
Odpowiedz