Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERO
Słyszałem jakiś czas temu, ogólnie wszyscy jarają się Kosim, a dla mnie bardzo średniawa, mógłby mniej seplenić. Za to od dobrych wielu miechów Łysol jest dla mnie nr 1 w JotWuPe. Najlepszy w tym tracku jest bit, Szczur też ładnie progresuje. Spoko ,ze chłopaki mogli jeszcze zobaczyć 5Pointz i zostawić coś po sobie.
5PTZ R.I.P.
Odpowiedz
Video do numeru "Bomber" w wersji z mixtejpu który wyszedł niedawno.
Jest ono o tyle ciekawe że zrobione z filmików z bombienia wagonów i filmików pokazujących efekty.
Nawet jeśli ktoś nie interesuje się muzyką JWP to warto obejrzeć Smile

Odpowiedz
Ogólnie to Ci Panowie mnie mało interesują jak ten ich mixtape tworzony bez pomysłu, wszystko ładują w jeden worek i pierdolą w kółko o tym samym, efekty niech zostawiają na murze, ale muzykę niech odstawią, bo dzieci mają na to parcie, a nie słuchacze.

P.S. Old schoolowe bombienie zostawiam historii zapisanej w złotych czasach, Man In Black 1,2, EWC Rulez.
Odpowiedz
W mixtape nie ma nic ciekawego to fakt bo są tam tylko stare niepublikowane materiały oraz tracki które nie pasują do pełnoprawnej płytki.
Ale nie powiesz mi że Bez Cenzury, czy Numer jeden wróg publiczny jest słabe, bez klimatu i cały czas o tym samym.
Odpowiedz
BC "Klasyk" 2006 rok, jeden pełnoprawny album od ponad 7 lat, jednorazowy wyskok poza udziałami gościnnymi, więc nie mieli jak tego spierdolić, prawda jest taka, że Ero poza flow jest słabym artystą, to jest moja opinia po tylu latach słuchania jego tekstów, które można przewidzieć z każdym kolejnym numerem, oczywiście należy się im szacunek, ale bez szczególnego zachwytu.
Odpowiedz
(25-01-2014, 19:22:07)michalsternalski.blogspot.com napisał(a):  BC "Klasyk" 2006 rok, jeden pełnoprawny album od ponad 7 lat, jednorazowy wyskok poza udziałami gościnnymi, więc nie mieli jak tego spierdolić, prawda jest taka, że Ero poza flow jest słabym artystą, to jest moja opinia po tylu latach słuchania jego tekstów, które można przewidzieć z każdym kolejnym numerem, oczywiście należy się im szacunek, ale bez szczególnego zachwytu.

Bez Cenzury jednorazowy i wysoki wyskok i może dobrze że nie nagrali drugiej płyty. Dojebali do pieca i to porządnie miło chociaż można ich wspominać... lepiej wydać jedną a zajebistą płytę i skończyć na wydawaniu albumów niż później robić chałturę....
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
JWP puszcza mixtape, a temat milczy. No1 w Polsce to kawałki nagrane na przestrzeni ostatnich kilku lat dodatkowo remixy i trochę starych niewydanych tracków

Polecam sobie sprawdzić, bo sporo dobrego szitu na tej płytce. Ero, Kosi, Siwers i Łysol w formie. Na dodatkowe propsy zasługuje DJ Steez który zajebiście zmixował ten album.

Płytkę można pobrać za darmo albo kupić w formie fizycznej.
https://soundcloud.com/steez83/jwp-bc-numer-jeden-w-polsce

Odpowiedz
JWP wyrzuciło nowy mixtape do którego singlem jest kawalina z WFD. Cały ten mixtape ma być mocno związany z Wu-Tang, ewidentnie czuć to już w poniższym kawałku.

(26-01-2014, 14:52:37)Original Gangster napisał(a):  
(25-01-2014, 19:22:07)michalsternalski.blogspot.com napisał(a):  BC "Klasyk" 2006 rok, jeden pełnoprawny album od ponad 7 lat, jednorazowy wyskok poza udziałami gościnnymi, więc nie mieli jak tego spierdolić, prawda jest taka, że Ero poza flow jest słabym artystą, to jest moja opinia po tylu latach słuchania jego tekstów, które można przewidzieć z każdym kolejnym numerem, oczywiście należy się im szacunek, ale bez szczególnego zachwytu.

Bez Cenzury jednorazowy i wysoki wyskok i może dobrze że nie nagrali drugiej płyty. Dojebali do pieca i to porządnie miło chociaż można ich wspominać... lepiej wydać jedną a zajebistą płytę i skończyć na wydawaniu albumów niż później robić chałturę....

Odkopuje trochę temat, ale serio sądzicie że JWP-#Jeden to była słaba płyta?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości